„Zdrowie jest najważniejsze, dlatego warto powierzyć je specjalistom”

0

„W Top Medical Clinic na pierwszym miejscu stawiamy dobro pacjenta, który może liczyć na indywidualne podejście i opiekę doświadczonych specjalistów. Bardzo ważne jest dla nas stworzenie przyjaznej atmosfery i bliskiej więzi pomiędzy lekarzem, a pacjentem” – mówi Magdalena Piszczek, manager Top Medical Clinic.

W każdą środę w Przepisie Na Zdrowie gościmy w Radiu Star specjalistów z Top Medical Clinic, którzy udzielają porad i dzielą się swoją wiedzą medyczną na antenie.

W kolejnym programie, manager kliniki, Magdalena Piszczek opowie o działalności przychodni, która cieszy się obecnie najlepszą opinią polskich pacjentów, wśród placówek medycznych w Londynie. Zapraszamy do odsłuchania wywiadu:

8-e1463002770118-1

Top Medical Clinic to: 

Kadra Medyczna – atrybutem kliniki jest zróżnicowany zakres kompetencji i chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz szeroki wachlarz wyboru specjalistów.

Szybka Pomoc – Top Medical Clinic oferuje pełną swobodę terminów oraz szybki czas reakcji i możliwość wykonania wszystkich badań bez zbędnego czekania.

Przyjazny Wystrój – klinika zapewnia komfort uzyskania fachowej porady medycznej w nowoczesnych klimatyzowanych i wentylowanych gabinetach.

img_2886

Zaufanie – stworzenie bliskiej więzi między pacjentem, a lekarzem to podstawowy atrybut przychodni.

Dbałość o szczegóły – placówka korzysta ze sprawdzonych materiałów o najwyższej jakości. Stosuje najnowszej generacji sprzęt i zaplecze diagnostyczne.

Dogodna lokalizacja – umiejscowienie kliniki pozwala na łatwy i szybki dostęp komunikacyjny z każdego miejsca w Londynie i okolic.

Facebook Top Medical Clinic: link, Strona internetowa: www.topmedicalclinic.co.uk

Gosia Prochal / Radio Star / www.topmedicalclinic.co.uk

14-1-e1463002924252

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here