Włącz radio
  about us

  Moc nagród trafiła do Słuchaczy Radia Star w „Słonecznym Transferze.” To była wspaniała przygoda!

  Ostatni Finał „Słonecznego Transferu” Radia Star przywołał wszystkie Wasze cudne historie, masę emocji i kosmiczną radość po wygranych! Oddaliśmy w Wasze ręce Wycieczkę Marzeń na Kanary all Inclusive dla Klaudii i Kuby z Londynu, 2 x czeki na kwotę 100 funtów i masę gadżetów wakacyjnych! To była wspaniała przygoda! 

  Przesłaliscie w naszą stronę masę genialnych wibracji – i niech mi tylko ktoś powie, że my Polacy jesteśmy marudami! Brawo Ekipa Słuchaczy Radia Star! Brawo TransferGo – szybkie i tanie przelewy międzynarodowe – za moc nagród!

  Nawet jeśli nie zdążyliście zgłosić się do zabawy ”Słoneczny Transfer” gwarantujemy – będą następne – z jeszcze bardziej wypaśnymi nagrodami! Marcin Słoneczko dziękówka! – Świecę z Radości! Misja Wykonana! Kolejna Już wkrótce na antenie Radio STAR!

  Finał 26 Lipca: Posłuchajcie jak się wygrywa w Słonecznym Transferze! Co prawda nie padła główna wygrana – wycieczka na Kanary, ale zestaw plażowy jest – Wypaśny Leżak i zestaw ręczników plażowych wędruje do Basi z Hemel Hempstead! Gratulujemy!

  Finał 27 Lipca: Kolejna wygrana na antenie Radia Star! Tym razem o Wypaśne Kanary walczył Kuba, który wracając z wakacji  niechcący zgarnął nietypowego pasażera na gapę. Znów wycieczka na Kanary all inclusive była w śwince nr 1. Kubie gratulujemy zgarnięcia Wypaśnego Leżaka Plażowego! I Zapraszamy do dalszej zabawy!

  Finał 28 Lipca: Marcin Słoneczko kłaniam się w kolejnym finale zabawy Słoneczny Transfer – wpadłem na trop! Odkryłem, że szcześliwe świnki są w zmowie! To kolejny finał w którym świnka nr 2 i świnka nr 3 robią dobre wrażenie, a świnka nr 1  skrywa nagrodę główną – Wakacje marzeń na Kanarach! I to trzeci finał z rzędu! Czy jutro wycieczka też będzie w 1ce? Ewusi, której wakacyjna przygoda zamieniła się w wieczne szczęście gratulujemy zgarnięcia Wypaśnego leżaka plażowego! Grajcie dalej i zgłaszajcie się do zabawy wypełniając powyższy formularz zgłoszeniowy! Niech moc lata będzie z Wami!

  Finał 29 Lipca: Nie ma to jak piękna filozofia życia – a taką ma kolejny finalista zabawy Słoneczny Transfer Krzysiu! Trzeba cieszyć się z tego co jest! Święta Prawda! Krzysztof upolował wypaśny leżak plażowy, na którym odnoszę wrażenie bardziej mu zależało niż na Wycieczce na Kanary! Gratulacje i serdeczne pozdrowienia dla całej rodziny! Marcin Słoneczko zapraszam do zabawy! Ślijcie zgłoszenia przez powyższy formularz i bawcie się razem z nami. Do usłyszenia w kolejnych finałach! Startujemy ponownie od najbliższego wtorku!

  Finał 02 Sierpnia: Rafale! Czy Ci nie żal? Rafale wybrałeś świnkę nr 3… a i w jedynce i w  dwójce były Wypaśne Kanary!!! TransferGo zwiększył dziś szanse na wygraną, ale niestety nie udało się! Świnki znów górą! Rafałkowi i jego ukochanej Paulinie życzymy wspaniałego Ślubu i gratulujemy zestawu wypaśnych ręczników plażowych! Czy ktoś rozłoży wreszcie tę wieprzowinę na łopatki?! Przekonamy się w jutrzejszym finale zabawy Słoneczny Transfer w Radiu Star o 14:30. Marcin Słoneczko trzymam kciuki, że aż obiadu i kolacji i śniadania nie tknę!

  Finał 03 Sierpnia: Kolejny finał zabawy Słoneczny Transfer Radia Star – Agnieszka postanowia roztrzygnąć wybór szczęśliwej świnki rzutem monetą! Jak to się skończyło, zobaczcie sami! Polujcie na Wypaśne Wakacje na Kanarach!

  Finał 04 Sierpnia: Dziś w Finale Słonecznego Transferu Radia Star w roli głównej Monika Dziewczyna Ratownika Piotrka! Co prawda wycieczki nie udało się zgarnąć, ale jak stwierdziła sama finalistka, i tak już wygrała wysyłając z TransferGo pieniążki na Dom Dziecka w Lublinie. Piękny gest! Wypaśny Leżak Plażowy jak znalazł przy zbliżającym się urlopie! Moniś wypocznijcie porządnie i żyjcie długo, i szczęśliwie!

  Finał 05 Sierpnia: Dzwonię do Sebastiana z Londynu a odbiera żona Mania! Wspaniałe małżeństwo o zdolnościach paranormalnych – dzięki specjalnym kontaktom mogą wpływać na pogodę! W jaki sposób? Obejrzyjcie kolejny finał zabawy Słoneczny Transfer i sprawdźcie czy Sebastian upolował wycieczkę marzeń na Kanary dla siebie o swojej Mani!

  Finał 09 Sierpnia: Gratulacje!!!! Klaudia jako pierwsza zgarnęła wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie w zabawie „Słoneczny Transfer Radia Star”! Mimo że jej Man brał już udział w zabawie, zadowalając się wypaśnym leżakiem, postanowiłem dać szansę również Klaudii, bo w Radiu Star każdy ma szansę na wygraną! Nawet jeśli druga połówka już próbowała swoich sił. To były wspaniałe emocje! Zobaczcie sami i polujcie dalej na wycieczkę marzeń na Wyspy Kanaryjskie! Zabawa na antenie Radia Star trwa jeszcze 2 tygodnie! Marcin Słoneczko, grajcie i wygrywajcie jak Klaudia!

  Finał 10 sierpnia: Ach te mazurskie noce! Artur będąc na wakacjach w Mrągowie postanowił spróbować swoich sił w Słonecznym Transferze Radia Star. Czy udało mu się przedłużyć urlop o rodzinny Wypad na Kanary? Sprawdźcie w filmie poniżej!

  Finał 11 sierpnia: W tak deszczowy dzień jak dziś aż chciałoby się Wyspy Brytyjskie przenieść w miejsce Kanaryjskich 🙂 Albo z Wysp Brytyjskich przenieść siebie na te Kanaryjskie 🙂 I w Słonecznym Transferze właśnie to robimy! Damian wpadł dziś co prawda w depresję pogodową ale jak słychać chyba rozświtlił mu się dzień!

  Finał 12 sierpnia: Zawierzyć intuicji, czy twardo stać przy swoim wyborze? Karolina z Peterborough walczyła bardzo dzielnie o Wypaśne Kanary dla całej rodziny, były nawet rodzinne konsultacje – z jakim efektem? zobaczcie sami! Przed Wami ostatni tydzień zabawy Słoneczny Transfer, w której TransferGo i Radio Star wysyłają na Wyspy Kanaryjskie – nie zwlekajcie i ślijcie zgłoszenia przez formularz na radiostar.net – Marcin Słonecznko – Powodzenia!

  Finał 16 sierpnia: Ostatni tydzien zabawy Słoneczny Transfer i ostatnie okazje by zgarnąć wycieczkę na Kanary dla całej rodziny All Inclusive. A do tego w świnkach oszczędnościowych TransferGo kasiora! Oferowałem świnkę numer 2 i zawartość świnki nr 3 czyli 100f w czeku, ale Martyna postanowiła twardo pozostać przy swoim wyborze. Czy się opłaciło? Zobaczcie sami!

  Finał 17 Sierpnia: Boziu w Niebiesiech jak to ciężko się zdecydować, którą świnkę TransferGo wybrać. Julia miała ciężki orzech do zgryzienia, ale skoro na jej widok pękła nawet mafia ukraińska, to świnki też musiały! I stówka funciorów też pękła! Czek na 100 zainkasowany przez fajną Julię z Cardiff!  Jak to leciało? Obejrzyjcie video! Matko jak ja kocham tę robotę!!! Marcin Słoneczko ściski!

  Finał 18 Sierpnia: Nie ma to jak wakacje u mamy! Zregenerowanej i wypoczętej, nie opuszcza wyśmienita forma i radość ze wszystkiego co ją spotyka – i o to chodzi! Pozdrowienia dla całej sympatycznej rodzinki – kolejny zestaw wakacyjnych gadżetów oddany w dobre ręce! Gratki!

  Finał 19 Sierpnia: Ostatni Finał Słonecznego Transferu przywołał wszystkie Wasze cudne historie, masę emocji i kosmiczną radość po wygranych! Oddaliśmy w Wasze ręce Wycieczkę Marzeń na Kanary all Inclusive dla Klaudii i Kuby z Londynu,   2 x czeki na kwotę 100 funtów, i masę gadżetów wakacyjnych! To była wspaniała przygoda! Przesłaliscie w moją stronę masę genialnych wibracji – i niech mi tylko ktoś powie, że my Polacy jesteśmy marudami! Bravo Ekipa Słuchaczy Radia Star! Bravo TransferGo – szybkie i tanie przelewy międzynarodowe – za moc nagród! Nawet jeśli nie zdążyłeś zgłosić się do zabawy ”Słoneczny Transfer” gwarantuję – będą następne – z jeszcze bardziej wypaśnymi nagrodami! Marcin Słoneczko dziękówka!  – Misja Wykonana! Kolejna Już wkrótce na antenie Radia Star!

   

  Tagi: , , , , , , ,