Włącz radio
  about us

  Wszystko co musisz wiedzieć o Self-Employed! Radzi Łukasz Gancarz z Lucas Prestige Accountants

  Dla kogo jest Self-Employed? Kiedy warto pomyśleć o takim rozwiązaniu? Jakie są korzyści z bycia samozatrudnionym? Jak rozliczyć się z podatku? 

  Na te i wiele innych pytań odpowiedział w Przepisie Na Biznes Radia Star Łukasz Gancarz, dyrektor firmy księgowej Lucas Prestige Accountants.

  Self-Employed jest najprostszą formą prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Wielkiej Brytanii. Być self-employed, znaczy być zarejestrowanym formalnie jako samozatrudniony. Jesteś wtedy odpowiedzialny za płacenie swoich podatków i składek na ubezpieczenie społeczne. Co roku musisz też składać zeznanie podatkowe.

  Wywiad z Łukaszem Gancarzem na antenie Radia Star

  Lucas Prestige Accountants pomaga osobom, które chcą zarejestrować się jako osoby samozatrudnione. Jeśli myślisz o self-employed zapraszamy do kontaktu z Łukaszem Gancarzem, którego firma doradzi Wam, czy zostać samozatrudnionym czy też nie, odpowie na wszystkie Wasze pytania dotyczące składek zdrowotnych i emerytalnych, a także pomoże w przygotowaniu rozliczenia w taki sposób, by zmaksymalizować koszty, co spowoduje zmniejszenie podatku dochodowego.

  Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem profesjonalnych porad księgowych zapraszamy do kontaktu z Łukaszem Gancarzem pod numerem telefonu

  0161 375 0660 lub info@lucasprestigeaccountants.com.

  Lucas Prestige Accountants Ltd. to firma charakteryzująca się doświadczeniem w pracy z Klientami z różnych branż, dostosowująca swoje umiejętności do indywidualnych potrzeb odbiorców.

  „Każda działalność jest indywidualna. Rozwiązania, które mogą być opłacalne dla jednych, nie zawsze są opłacalne dla innych. Specjaliści, których zatrudniamy są w stanie od podstaw zapoznać się z sytuacja każdego klienta i zaproponować rozwiązania, które zmaksymalizują zyski każdej firmy z osobna” – mówi Łukasz Gancarz, dyrektor firmy Lucas Prestige Accountants Ltd., który w programie Przepis Na Biznes, będzie udzielał porad księgowych na antenie Radia Star.

  Jednym z priorytetów Lucas Prestige Accountants Ltd jest przybliżenie przedsiębiorcom informacji i rozwiązań upraszczających prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

  Usługi:
  • Book keeping
  • Lista plac dla wszystkich pracownikow
  • Miesieczne sprawozdania finansowe oraz wykresy analizujące wydajność firmy
  • Porady finansowe I ksiegowe
  • Rozliczenia Vat oraz rozwiązania , które zmaksymalizują zwroty tegoż podatku
  • Roczne rozliczenie firmy
  • Roczne rozliczenie Dyrektorów firmy
  • Pełna korespondencja z HMRC oraz Companies House

  slider_rs_907x300_przepis_na_biznes

  „Serdecznie zapraszam do współpracy właścicieli firm, przedsiębiorców i wszystkie osoby, które potrzebują rzetelnej księgowości dla swoich biznesów. Nasza FILOZOFIA jest niezwykle prosta:”

  1. Spotkać się z Klientem,
  2. Poznać jego potrzeby,
  3. Podjąć współpracę,
  4. Opracować indywidualny program finansowy dla Klienta,
  5. Odnieść SUKCES i zobaczyć ZADOWOLENIE Klienta.

  Gosia Prochal/Radio Star

  Tagi: , , , ,