Wolne wakaty u królowej!

0

W czasach kryzysu gospodarczego i zwiększającego się grona osób bezrobotnych żadna praca nie hańbi, a zwłaszcza jeśli pracodawcą jest sama Elżbieta II!

Brytyjska królowa poszukuje sumiennego pracownika do czyszczenia, konserwowania i nakręcania jej zegarków. Oczywiście za sowite wynagrodzenie, jak to zresztą przystało na monarchę. Na śmiałków czeka ponad 31 tysięcy funtów rocznie!

Jest oczywiście mały haczyk, ponieważ zegarków, zegareczków Elżbieta ma ponad tysiąc, więc jest co nakręcać i konserwować. Nie chodzi wyłącznie o naścienne mechanizmy, które są w rodzinie królewskiej od pokoleń, ale również te, które królowa nosi na co dzień.

Jakie zalety powinien mieć przyszły pracownik rodziny królewskiej? Przede wszystkim być dobrze zorganizowany, obowiązkowy i powinien się wykazywać niezwykłym zaangażowaniem w pracy przy zegarkach! Podstawowym warunkiem jest również posiadanie prawa jazdy.

Oczywiście szczęśliwy wybraniec może liczyć na pakiet bonusów i nagród. Każdy zainteresowany może przesłać swoją aplikację do pałacu do dnia 13 października! Good luck!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here