Wojciech Kolodziejczak i Szymon Niestryjewski, założyciele Multicultural Business Club byli gośćmi Gosi Prochal w Radiu Star. W rozmowie o nawiązywaniu kontaktów w międzynarodowym środowisku biznesowym w Wielkiej Brytanii.
CZĘŚĆ I
CZĘŚĆ II
Wojciech Kołodziejczak, założyciel i pomysłodawca inicjatywy podkreśla, że jedną z największych wartości MBC jest możliwość spotkania w wielokulturowym gronie przedsiębiorców i profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoją działalność na Wyspach.
„Naszym celem jest wspieranie relacji między brytyjskimi, polskimi i innymi środowiskami biznesowymi, które normalnie nie mają możliwości by się spotkać, przełamać bariery i nawiązać relacje biznesowe” – mówi.
Dodaje, że równie ważnym aspektem i powodem powstania MBC jest promocja polskiej przedsiębiorczości i pozytywnego wizerunku Polaków w Wielkiej Brytanii.
Współzałożycielem Multicultural Business Club jest Szymon Niestryjewski, który przekonuje, że relacje ze środowiskiem międzynarodowym w sferze biznesu mogą pomóc polskim przedsiębiorcom w utrzymaniu i rozwoju firmy na rynku, szczególnie w obliczu Brexitu.
Podczas wydarzeń organizowanych w ramach MBC uczestnicy mają okazję podzielić się doświadczeniem i zdobyć nowe umiejętności, poznać konkurencję i nowinki z branży.
Partnerem głównym Multicultural Business Club CIC jest największa organizacja skupiająca ponad 160 000 firm z Wielkiej Brytanii – Federation of Small Businesses.
Gosia Prochal/Radio Star

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here