Wiliam: urlop tacierzyński (?)

0

Po siedmiu latach służby w Królewskich Siłach Powietrznych książę Wiliam przechodzi do cywila! Nadszedł czas na spełnianie obowiązków członka rodziny królewskiej i działalność charytatywną.

Większość brytyjskich mediów spekuluje, że decyzja następcy brytyjskiego tronu jest związana z narodzinami jego pierworodnego. Tego typu doniesieniom kategorycznie zaprzecza rzecznik Pałacu Kensington i dodaje, że Wiliam przez najbliższy rok będzie pracował na pełny królewski etat.

Cóż może to oznaczać? Książę będzie m.in. uczestniczyć w oficjalnych uroczystościach na terenie UK i poza granicami Królestwa. Swoją uwagę skieruje on również na działalność Royal Foundation.

Pojawiły się również plotki, iż Wiliam wraz małżonką i synem w przyszłym roku wybiorą się z oficjalną wizytą do Australii. Informacje o planowanej wizycie są prawdziwe, choć rzecznik królewski nie sprecyzował kraju docelowego.

Wiadomo również, że w przeciągu najbliższych tygodni Wiliam z rodziną opuszczą posiadłość w Anglesey i zasilą szeregi Pałacu Kensington.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWalka o dzieci
Następny artykułLataj szybciej i taniej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here