Włącz radio
  about us

  Wiliam: urlop tacierzyński (?)

  12 września, 2013 Ciekawostki | Nowości ze świata

  Po siedmiu latach służby w Królewskich Siłach Powietrznych książę Wiliam przechodzi do cywila! Nadszedł czas na spełnianie obowiązków członka rodziny królewskiej i działalność charytatywną.

  Większość brytyjskich mediów spekuluje, że decyzja następcy brytyjskiego tronu jest związana z narodzinami jego pierworodnego. Tego typu doniesieniom kategorycznie zaprzecza rzecznik Pałacu Kensington i dodaje, że Wiliam przez najbliższy rok będzie pracował na pełny królewski etat.

  Cóż może to oznaczać? Książę będzie m.in. uczestniczyć w oficjalnych uroczystościach na terenie UK i poza granicami Królestwa. Swoją uwagę skieruje on również na działalność Royal Foundation.

  Pojawiły się również plotki, iż Wiliam wraz małżonką i synem w przyszłym roku wybiorą się z oficjalną wizytą do Australii. Informacje o planowanej wizycie są prawdziwe, choć rzecznik królewski nie sprecyzował kraju docelowego.

  Wiadomo również, że w przeciągu najbliższych tygodni Wiliam z rodziną opuszczą posiadłość w Anglesey i zasilą szeregi Pałacu Kensington.

  Tagi: , ,