Włącz radio
  about us

  Wieżowiec atakuje!

  3 września, 2013 Ciekawostki | Nowości

  Pilna wiadomość i ostrzeżenie dla kierowców parkujących w okolicach nowego londyńskiego wieżowca przy Fenchurch Street! Parkując w pobliżu drapacza chmur może Was spotkać niemiły psikus.

  Wszystko z powodu szklanych tafl budynku, które odbijają światło, a skupione promienie „atakują” pobliskie samochody. O niszczycielskiej mocy promieni słonecznych przekonał się na własnej skórze właściciel jaguara, który pewnego dnia zaparkował swoje cacko na Eastcheap. Po powrocie okazało się, że boczne lusterko i logo zostały stopione, a inne elementy po prostu wygięte.

  Developer oczywiście przeprosił za straty i pokrył koszty naprawy (prawie 1000 funtów!). Niestety nie jest to pierwszy atak 37-pietrowego obiektu. Administrator budynku już podjął odpowiednie środki, aby w przyszłości zapobiec podobnych aktom zniszczenia. Rada dzielnicy City of London również nie ma zamiaru czekać na kolejne ofiary i profilaktycznie zamknęła okoliczne zatoki parkingowe.

  Wielu z Was pewnie odczuje ulgę i ze spokojnym sumieniem pozostawi swój wóz na parkingu. Najlepiej jak najdalej od groźnego wieżowca!