Uwaga konkurs!

0

Właśnie ruszył pierwszy Międzynarodowy Konkurs Filmowy „Solidarity Shorts”! impreza organizowana jest przez Instytut Lecha Wałęsy przy wsparciu Fundacji Szkoły Wajdy oraz Gdyńskiej Szkoły Filmowej.

Do kogo skierowany jest konkurs? Do wszystkich młodych amatorów filmowych z całego świata, którym idea Solidarności jest bliska sercu. Głównym zadaniem uczestników jest nakręcenie etiudy filmowej, będącej odpowiedzią na pytanie: „Czym dla mnie jest dzisiaj idea solidarności?”. Długość filmu może trwać od 1 do 3 minut. Musi być również realizowany przez młodego twórcę-amatora w wieku 18-30 lat.

Nie ma żadnych ograniczeń gatunkowych i techniki nagrań. Można używać każdego rodzaju sprzętów (telefonów, aparatów cyfrowych czy kamer filmowych).

Jedenastu najlepszych twórców może liczyć na ciekawe nagrody, w gronie których znajdą się bilety lotnicze i pokrycie kosztów pobytu w Polsce, a także udział w profesjonalnych warsztatach filmowych w Gdyńskiej Szkole Filmowej oraz uczestnictwo w Szczycie Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla w Warszawie!

Jest o co walczyć! Więcej informacji o konkursie znajduje sie na oficjalnej stronie konkursu!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDzieci giną na drogach
Następny artykułFiskus czuwa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here