Trasa Koncertowa donGURALesko x Gruby Mielzky w UK!

0

Październik zapowiada się chropowato, a wszystko za sprawą jednego z przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej. donGURALesko, albo jak kto woli Gurala, DGE lub Osieroconych Płyt Selectora, nie trzeba nikomu przedstawiać. Bez wątpienia jeden z lepszych (obok gorzkiej żołądkowej i ogórków kiszonych) polskich produktów eksportowych! 

Koniec żartów! Zapowiada się kontrowersyjny koncert, podczas którego polscy (i nie tylko) słuchacze będą mogli posłuchać nagrań z całego dorobku rapera rodem ze stolicy Wielkopolski. Spodziewajcie się również nowych kawałków z najświeższego krążka „Projekt jeden z życia moment”!

Gural to prawdziwy magnat raperskiej sceny, który na swoim scenicznym koncie kooperacje z takimi składami, jak choćby: Killaz Group, K.A.S.T.A. czy GTW! Równie zacna jest lista featuringów. No cóż, nie każdy może się pochwalić współpracą z Tede, Sido, DJ Kostkiem, Matheo, Waldemarem Kastą, Pihem, Fokusem, Grubsonem, Pezet i wieloma innymi artystami z wyższej półki. Do tego trzeba dorzucić 6 solowych albumów i plus setki gościnnych występów. Jakość sama w sobie.

Jesteście chętni wziąć udział w tym nietuzinkowym wydarzeniu? Jeśli tak to już teraz zarezerwujcie sobie czas w drugiej połowie października. Mini-trasa zahaczy o dwa brytyjskie miasta: Peterborough (18 października | Radius Club, Northminster Road PE1 1YN) i Birmingham (19 października | The Core Club, 135 Sherlock Street B5 6NB)!

Podczas całej trasy towarzyszyć mu będzie jeden z najlepszych raperów młodego pokolenia Gruby Mielzky, który będzie promował swój nowy album „1.5”. Będzie to również pierwszy koncert tego artysty na Wyspach.

Kolejnym dobrze znanym artystą, który zaszczyci nas swoją obecnością będzie Skor – członek legendarnego składu Suma Styli. Skor zaprezentuje nam całkowicie świeży materiał, za który z pewnością wielu odda pokłon.

To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych na ten wieczór! Kolejnym na scenie pojawi się, KoZa wraz z Maciejem Pilinskim, którzy zaprezentują materiał z albumu “W Promilach” – część z tego materiału mogliście już usłyszeć na kanale youtube FerFun.co.uk.
W Peterborough zagra również reprezentacja miasta Nothingham: MTG oraz Cyklon, natomiast w Birmingham publiczność rozgrzeje Dumle x Pisarz – są to młodzi lokalni Artyści, którzy na pewno dotrzymają kroku całej reszcie podczas tego wieczoru. Afterparty poprowadzi Dj Furman, mieszkaniec Coventry który ma na swoim koncie bardzo wiele imprez dla angielskiej Polonii.
Wiecej na temat koncertów na oficjalnym profilu wydarzenia.

Dzięki wsparciu Sponsorów wydarzenia możemy zaprosić Was na jeden z najlepszych koncertów Polonii jakie miały miejsce! I to wszystko za jedyne 10 funtów za bilet, a to chyba najniższa cena w historii polskich koncertów w UK! Zapraszamy!

Sponsorzy:
Ferpay Ltd, Staff Perfect
Partnerzy:
Scur Shop, RealMuscleBody
Media:
Radio Star, Fer Fun, HipHop Says, Events4youUK
Bilety w przedsprzedaży (10 GBP) do nabycia tutaj: Peterborough lub Birmingham   oraz w dniu koncertu: 15 GBP!

FBdonguralesko-wydarzenie

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPraca to skarb!
Następny artykułW sądzie w nikabach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here