Włącz radio
  about us

  Gwiezdny Weekend w Radiu Star

  Jako jedni z nielicznych na tym świecie robią w życiu to, co naprawdę lubią. Utalentowani, często z burzliwą przeszłością, a jeszcze bardziej ciekawą przyszłością. Pasjonaci, których czasami ciężko sprowadzić na ziemię. Muzycy, pisarze, artyści – ludzie zwykli z niezwykłą historią. Co tydzień macie okazję poznać ich historię na antenie Radia Star. Sprawdź czego jeszcze nie wiedziałeś o swoich ulubionych gwiazdach!

  Gwiezdny Weekend w Radiu Star w każdą sobotę o 12.15

  Young man gesturing with a cardboard box on his head with questi

  Gwiezdny Weekend

  Mateusz Ziółko w Radiu Star. Posłuchaj wywiadu z Artystą!

  Wokalista z olbrzymim sercem do muzyki i ludzi, utalentowany polski piosenkarz, autor muzyki i tekstów – Mateusz Ziółko, który podbija serca słuchaczy z utworem „W Płomieniach” był gościem Gosi Prochal w Przepisie Na Życie Radia Star. 

  czytaj więcej »

  Piotr Cugowski w Gwiezdnym Weekendzie Radia Star

  Piotr Cugowski z zespołu BRACIA był kolejnym gościem Gwiezdnego Weekendu Radia Star! W wywiadzie opowiedział o wyjątkowej płycie, którą nagrywają razem z ojcem, Krzysztofem Cugowskim i o tym co szykują dla Was na koncert w londyńskiej Scali! Już 13 lutego na jednej scenie wystąpią Bracia, Krzysztof Cugowski, Piersi z Adamem Asanovem na czele i Kabaret Łowcy.B.

  czytaj więcej »

  Edyta Górniak w Gwiezdnym Weekendzie Radia Star!

  1 lutego, 2016 19:10 Gwiezdny Weekend | Nowości ze świata

  Kolejnym gościem Gwiezdnego Weekendu Radia Star była Edyta Górniak. Jedna z najlepszych polskich wokalistek i 10-ciu największych polskich gwiazd, które wystąpiły na Top Music Wembley w Londynie. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

  czytaj więcej »

  Ania Rusowicz w Gwiezdnym Weekendzie Radia Star!

  Kolejnym gościem Gwiezdnego Weekendu Radia Star była Ania Rusowicz! Jedyna polska wokalistka śpiewająca prawdziwy big-bit, najbarwniejsze dziecko-kwiat ostatnich lat, której przeboje przenoszą nas do lat 60. Zapraszamy do odsłuchania wywiadu!

  czytaj więcej »

  Jan Borysewicz w Gwiezdnym Weekendzie Radia Star!

  Mamy dla Was niespodziankę z okazji koncertów legendarnej grupy Lady Pank! Zapraszamy do odsłuchania wywiadu z Janem Borysewiczem, który był gościem Gosi Prochal w Radiu Star!

  czytaj więcej »

  ZOBACZ WIĘCEJ