„Sztuka Kochania,” czyli Ginekologia Estetyczna Bez Tabu to kampania Top Medical Clinic w Londynie, lidera polskich klinik w Wielkiej Brytanii. W ramach akcji, w każdy czwartek po godz 15:00 na antenie Radia Star usłyszycie audycje ze specjalistami TMC – ginekologami oraz seksuologiem – o problemach z zakresu ginekologii estetycznej. 
Kampanię rozpoczęliśmy wywiadem z Martą Wicińską – Stepień, właścicielką Top Medical Clinic w Londynie. Zapraszamy do wysłuchania kolejnej rozmowy z seksuologiem – Piotrem Nowakiem w czwartek, po godz. 15:00.
W ramach kampanii Top Medical Clinic zaprasza na darmowe konsultacje z zakresu ginekologii estetycznej z hasłem: „Szuka Kochania” pod numerem: 0208 681 1651.

DARMOWE KONSULTACJE z hasłem „Szuka Kochania” pod numerem: 0208 681 1651

W dzisiejszych czasach bez skrępowania i z przyjemnością rozmawiamy o zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Kobiety chętnie zgłaszają się na zabiegi odmładzania twarzy, likwidacji zmarszczek czy modelowania sylwetki. Zupełnie inaczej jest w przypadku ginekologii estetycznej, którą wiele kobiet wciąż uważa za temat trudny i wstydliwy.
Świadomość społeczeństwa na temat seksualności oraz chorób i dysfunkcji narządów rodnych, jest wciąż bardzo mała. Nadal jest to często temat tabu i spychany na margines życia. Efektem takiego podejścia jest to, że nawet kobiety, które przeżywają prawdziwy dramat z powodu niewłaściwej anatomii swoich narządów płciowych, wstydzą się i panicznie boją pójść do lekarza. Nie chcą być posądzane o fanaberię, a jeśli już trafiają do kliniki, to rzadko mówią wprost o wszystkich swoich dolegliwościach.

Chcemy to zmienić! Podczas majowej kampanii Top Medical Clinic porozmawiamy o tym, o czym kobiety milczą. Szczegółowo omówimy wstydliwe tematy takie jak:

– nietrzymanie moczu
– obkurczanie pochwy
– plastyka warg sromowych
– ból w trakcie stosunku

Opowiemy o sposobach zwalczania tych problemów i polepszaniu jakości życia kobiet! Słuchaj Radia Star w każdy czwartek po 15:00. 

Top Medical Clinic jest profesjonalną placówką medyczną, która łączy profesjonalizm medyczny i indywidualne podejścia do pacjenta. Poprzez konsultacje specjalistyczne, profesjonalne zabiegi terapeutyczne, nowoczesną aparaturę diagnostyczną oraz dostępność do badań laboratoryjnych zapewniają Państwu kompleksowy proces leczenia.

Adres kliniki: 1B Church Rd, Croydon CR0 1SG
Adres mailowy: info@topmedicalclinic.co.uk.
Facebook: Top Medical Clinic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here