Strzelanina na ulicach Londynu

0

W sobotę rano na londyńskiej Kilburn High Road doszło strzelaniny. Po przybyciu na miejsce, policja znalazła dwie ranne kobiety, które – sporo na to wskazuje – znalazły się w złym miejscu i w złym czasie.

Ofiarami zajścia są dwie 24-latki. Pierwszą z nich była Sabrina Moss, która na co dzień pracowała jako przedszkolanka. Niestety z powodu doznanych ran kobieta zmarła w szpitalu, osierocając 4-letniego synka. Jak się okazuje kobieta świętowała swoje 24 urodziny. Druga ofiara nadal przebywa w szpitalu, ale jej stan jest stabilny. Policja dla dobra śledztwa nie ujawniła jej danych osobowych.

Tego typu sytuacje na ulicach stolicy Zjednoczonego Królestwa są nie do przyjęcia, dlatego też lokalna policja prowadzi poszukiwania sprawców przestępstwa. Do tej pory zatrzymano dwóch mężczyzn, podejrzanych o udział w strzelaninie. Niestety mimo akcji informacyjnej nadal nie udało się znaleźć świadków zajścia.

Londyńska policja apeluje do osób, które widziały tragiczny wypadek o kontakt z policyjnym biurem śledczym w Hendon (020 8358 0300). Uruchomiona została również anonimowa infolinia: 0800 555 111. Stróże prawa proszą również o kontakt wszystkie osoby, które w sobotę około 4 rano znajdowały się w pobliżu skrzyżowania Kilburn High Road i Messina Avenue.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here