Włącz radio
  about us

  StarShow – Śmiech to Zdrowie!


  starshow_fb_800x600Zaprasza Marcin Marchelski:

  ”Będzie na poważnie: z Radiem związałem się w czerwcu 2002r. w kolebce Hanny Bielickiej, 23 Kościołów (na 60tysięcy mieszkańców) i całkiem niezłego Browaru. Łomża prawdopodobnie z tego słynie najbardziej. Na pewno nigdy nie powiem, że od zawsze chciałem pracować w Radiu, bo mnie krew zaleje. Cele były inne, ale wyszło akurat tak:). A jak już tak wyszło, to przez całe życie nie mogłem robić niczego innego. Najpierw prawdziwa kuźnia talentów w lokalnym Radiu Łomża po którym została już tylko nazwa ”Radio” 🙂 Mozolnie szkolił mnie na redakcji Sławek. Sławek był Dużym Zebeściakiem. Dosłownie Dużym. I dosłownie Zebeściakiem. I miał ze mną spory problem, bo choć głos miałem bardzo dobry (prawdopodobnie ze względu na przyjmowanie sporej ilości płynów wyskokowych w wieku nieletnim) tak reszta niestety słabiutka. Lubiliśmy się z Gruby….znaczy ze Sławkiem.  Potem Eska Białystok. Było fajnie, ale jakoś za mało. Następnie parę nieliczących sie epizodów lokalnych, kończąc na Radio Bab, które było stacją wprost idealną.

  A dalej Złote Przeboje – toooo były złote czasy, za które do dziś losowi dziękuję! Dziękuję za Betti, dziękuję za Ulę, dziękuję za Matyszka, dziękuję za Dżara i Krawca i Martę, i Konrada, i Tumka, i Marcina, i Kwiatka, i Eskobara, i Anetę, i Niedźwiedzia, i Nosela, i Chira, i Śledzia, no i za Paulusa. Za Paulusa dziękuję najbardziej! Paulusa zawsze będę kochać za to co mi przekazał. Po 3 latach Przystanek Eska Centrala – W Esce w tzw studiu SES poznałem ciekawych ludzi. Przyjaźni nie było, bo tam są za bardzo skoncentrowani na robocie. Ale ogień był i powiew świeżości z Hitami na Czasie, więc i etat renifera światecznego zaliczyłem, i moją 10tke hitów i wiele innych miłych doświadczeń było, dlatego dziękuję za Michasia, Michusia, Rafała, Jankiego, Puotcka, Królową, Zibiego i Igę oraz Alberta i Pawła P, który ma wspaniałe królestwo wesołego sprzętu, robiącego kolorowe BUM na parkiecie i za Pawełka Wiszniewskiego dziękuję. Potem była emigracja do UK. I samo życie! 🙂 I Radio Star, w którym działam na 1000% od 3 lat, bo to moje dziecię, które zrodziło się w takim kształcie dzięki wyżej wymienionym, mojej dobrej pamięci i kasie Prezesów, których kocham wprost nad życie;) Ogólnie to fajna ta Anglia!

  Życie jest piękne i pełne niespodzianek – a jak już żyć to ze śmiechem, bo Śmiech to zdrowie! Zapraszam w pracy, w domu, na lapie bądź smart apce! Będzie wesoło!”

  Pon – Pt 10:00 – 14:00 na antenie Radia Star.