Włącz radio
  about us

  Star Festiwal 2017: Dżem i Kasia Kowalska zagrają w Bostonie i Peterborough

  Po spektakularnych koncertach grupy Lady Pank w Peterborough i Hull Radio Star zaprasza na kolejną dawkę muzycznych wrażeń: Star Festiwal 2017

  Legendy Polskiego Blues Rocka – grupa Dżem będą gwiazdą wieczoru podczas Festiwalu www.starfestiwal.co.uk. Jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki zagra dla Was dwugodzinny koncert, na którym usłyszycie ich największe przeboje, które od lat śpiewają kolejne pokolenia fanów!

  Jednak zanim na scenie pojawi się grupa Dżem, usłyszycie na żywo Kasię Kowalską – jedną z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek polskiej sceny muzycznej. 1,5 godzinny koncert Kasi Kowalskiej to potężna dawka emocji zawarta w niezapomnianych przebojach artystki.

  Dwóch Artystów jednego wieczoru, 5 godzin wydarzenia, nie może Was tam zabraknąć!

  BILETY do kupienia na oficjalnej stronie Festiwalu: starfestiwal.co.uk.

  Gdzie gramy?

  17 listopada Dżem i Kasia Kowalska zagrają koncert w legendarnym The Gliderdrome w Bostonie, gdzie występowały największe gwiazdy światowej sceny muzycznej, jak Tina Turner, Elton John, czy Jimmi Hendrix! Kolejnego dnia – 18 listopada, Star Festiwal zawita do przepięknej sali widowiskowej KingsGate w Peterborough, gdzie bawić będzie się 1500 osób!

  17 listopada – Boston, start: godz. 20:00, drzwi otwarte: 19:00
  The Gliderdrome, Spain Pl, Boston PE21 6HN

  18 listopada – Peterborough, start: godz. 18:00, drzwi otwarte: 17:00
  KingsGate, 2 Staplee Way, Peterborough PE1 4YT

  Oficjalna strona Festiwalu: www.starfestiwal.co.uk

  Organizatorem Star Festiwal 2017 jest Radio Star – Twoje Radio, Twoje Przeboje

  Tagi: , , , , , ,