Włącz radio
  about us

  Spotkanie i szkolenie z NAVALEM, byłym operatorem JW Grom w Londynie

  13 września, 2017 Nowości ze świata

  Grupa JR 2305 i Stowarzyszenie „OGNIWO” zapraszają do udziału w niepowtarzalnym szkoleniu z NAVALem – byłym operatorem GROMu, autorem „Przetrwać w Belize”, a także: „GROM na wodach Zatoki Perskiej”. Wydarzenie odbędzie sie 30 września.

  NAVAL przeprowadzi szkolenie w zakresie:

  – podstaw strzelania (pistolet i karabinek)
  – podstaw zachowań i procedur podczas strzelania bojowego
  – zabezpieczania we współczesnym miejskim zagrożeniu terrorystycznym
  – zachowania się podczas zamachu terrorystycznego
  – zachowania się podczas sytuacji zakładniczej
  – dzisiejszych konfliktów zbrojnych

  (W trakcie szkolenia uczestnicy będą korzystać z replik ASG. Mogą zaopatrzyć się w nie we własnym zakresie, lub skorzystać z opcji wynajmu broni ASG długiej i krótkiej po uiszczeniu opłaty)

  Wstęp: £40 Ilość miejsc ograniczona.

  Po szkoleniu odbędzie się spotkanie autorskie (wstęp wolny), na którym NAVAL będzie sprzedawał swoje książki (w tym najnowszą – premierową). Uczestnicy będą mogli również zadać pytania na temat JW GROM.

  Wszystkie informacje pod numerami telefonów: 07476 625 153 lub 07970 028 434

  Szkolenie
  30 września,
  MPA AIRSOFT
  Hockley Airsoft Arena
  7 Eldon Way, Hockley, Essex SS54AD

  Spotkanie autorskie
  30 września, godz. 18:00
  Restauracja Kuźnia Smaku
  175 S Ealing Rd, London W54QP

  NAVAL o sobie

  Przez 14 lat prawie nikt z moich bliskich nie wiedział, że jestem operatorem GROMu. Połowę tego czasu spędziłem na misjach zagranicznych biorąc udział w akcjach bojowych. Odznaczano mnie wielokrotnie, w tym: Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego dla wybitnie zasłużonych w bojach i Krzyżem Komandorskim Orderu Krzyża Wojskowego za czyn wybitnego męstwa połączony z narażeniem życia. Zapracowałem także na Złotą Odznakę GROMu, która dla żołnierzy GROM jest najwyższym zaszczytem. W 2012 roku mogliście usłyszeć o mnie, gdy do sklepów trafiła gra komputerowa Medal of Honor: Warfighter – to ja byłem jednym z dwóch pierwowzorów postaci GROMowca, w którą może wcielić się gracz.

  Od niecałego roku jestem na bardzo aktywnej emeryturze, gdzie próbuję swoich sił na rynku cywilnym. Organizuję wyprawy np. w Himalaje, prowadzę szkolenia, doradzam w sprawach bezpieczeństwa, postanowiłem też napisać książkę.

  Chcę się z Wami podzielić moim doświadczeniem, wiedzą z obronności, reagowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia, survivalu i… patriotyzmu. Mam na imię Paweł, ale wszyscy znają mnie, jako Navala.

  Źródło: informacja prasowa/ NAVAL – oficjalna strona

  Zdjęcie: naval-polska.weebly.com

  Tagi: , , , ,