Śmiertelne AMT

0

Eksperymenty z lekami nie zawsze dobrze się kończą. Dlatego uczulamy Was, zanim zażyjecie nieznany Wam lek, pomyślcie o ewentualnych konsekwencjach!

Przekonał się o tym 18-letni Adam Hunt, który po czterech dniach ciężkiej walki o własne życie, zmarł niestety w szpitalu w Southampton. Do tragedii doszło w domu rodzinnym nastolatka, gdzie w jego własnym pokoju znalazła go matka. Okazało się, że młody mężczyzna połknął legalnie dostępne leki antydepresyjne, które wcześniej nabył za pośrednictwem Internetu.

– Adam był kochanym synem, który był oddany swojej rodzinie, bliskim i przyjaciołom. za kilka dni wraz ze swoim przyjacielem miał polecieć do Nowego Jorku – opisywała całe zajście rodzina chłopca.

– Ludzie złudnie wierzą, że dopalacze są lepszą alternatywą dla ulicznych narkotyków. To, że coś jest legalnie dostępne nie czyni go bezpieczniejszym. To bardzo poważana sprawa i trzeci już przypadek śmiertelny z udziałem leku AMT w naszym hrabstwie – tłumaczył detektyw śledczy policji z Hampshire, Jonatham Hyland.

Zbliża się weekend, więc warto się najpierw zastanowić co bierzecie do swoich ust. Bez szaleństw!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here