Ślub bez kosztów

0

Dla niejednej osoby ślub to olbrzymia skarbonka, która nigdy nie chce się zapełnić. Wiele osób uważa, że trzeba mieć pokaźną sumkę na koncie, żeby zorganizować ślub marzeń.

Co byście powiedzieli, gdyby Wasz ślub kosztował całego funta? Szaleństwo? Niekoniecznie! Okazuje się bowiem, że jest to możliwe i dokonała tego para nowożeńców: Goergina Porteous i Sid Innes.

Co ciekawsze, nie zabrakło obrączek, ślubnego tortu, fotografa czy przyjęcia w górach Szkocji! Młoda para nie widziała potrzeby wydawania około 20 tysięcy GBP (tyle wynosi średni koszt zaślubin w UK) i postanowili zorganizować przyjęcie, licząc na wsparcie swoich bliskich.

Jedyny koszt, którego nie dało się przeskoczyć wyniósł 70 funtów i dotyczył obowiązkowej opłaty ślubnej. Goście nie zawiedli, zabrali ze sobą jedzenie i trunki. Dla wielu z nich była to najlepsza impreza ślubna w życiu.

Wiadomo, oszczędności oszczędnościami, ale nie można popadać w skąpstwo. Podobnego zdania jest młoda para, która swój miesiąc miodowy spędzi w Berlinie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPeterborough Arts Festival
Następny artykułWalka o kredyt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here