Włącz radio
  about us

  Skorzystaj z darmowej pomocy trenera zdrowia i zadbaj o swoją formę z Peterborough Health Trainer Service

  Małgorzata Kozber z Health Trainer Clinic zaprasza do skorzystania z bezpłatnych porad w zakresie zdrowego stylu życia w ramach programu „Peterborough Health Trainer Service,” prowadzonego przez Public Health z Peterborough City Council.

  Klinika prowadzona jest w języku polskim, a zapisy przyjmuje Małgorzata Kozber, z którą można skontaktować się pisząc na adres: malgorzata.kozber@peterborough.gov.uk.

  W bogatej ofercie darmowych programów oferowanych przez „Peterborough Health Trainer Service” znajdziecie porady dotyczące odpowiedniej diety, zdrowego gotowania i ćwiczeń, jakie powinniście wykonywać, aby poprawić swoje samopoczucie, lub zrzucić kilka niechcianych kilogramów. Dowiecie się, jak skutecznie rzucić palenie, czy ograniczyć ilość spożywanego alkoholu.

  W zależności od celu, jaki chcecie osiągnąć, Małgorzata Kozber dobierze dla Was odpowiedni program, który poprowadzi Was krok po kroku do realizacji Waszego celu.

  Każda z osób, która zapisze się do kliniki otrzymuje indywidualną pomoc, a dzięki systematycznym konsultacjom łatwiej jest zrobić postępy, przeanalizować dotychczasowe nawyki, które należy zmienić i zachować motywację potrzebną do realizacji Waszych postanowień.

  Osoby zapisane do kliniki mają też możliwość skorzystania z darmowych klas fitness, czy basenu w Hampton Leisure Centre i Vivacity The Regional Fitness and Swimming Centre.

  Wywiad z Małgorzatą Kozber na antenie Radia Star

  „Peterborough Health Trainer Service” krok po kroku

  Krok 1 Myślisz o zmianie stylu życia?
  Krok 2 Skontaktuj się z trenerem zdrowia, aby dowiedzieć się jaką pomoc możesz otrzymać
  Krok 3 Trener zdrowia zaoferuje Ci najlepszy program, który pomoże w realizacji Twojego celu
  Krok 4 Otrzymasz potrzebne wsparcie podczas całego trwania programu
  Krok 5 Po upływie trzech miesięcy od zakończenia programu trener zdrowia skontaktuje się z Tobą, aby sprawdzić jak sobie radzisz

  Małgorzata Kozber podkreśla, że bardzo często zaczynamy troszczyć się o swoje zdrowie dopiero w momencie, gdy okazuje się, że organizm nie jest już w stanie wytrzymać naszego dotychczasowego trybu życia. A warto znaleźć chwile na to, aby zadbać o swoje zdrowie, zanim zacznie dziać się z nami coś niedobrego.

  „Zapraszam do kontaktu i skorzystania z bogatej oferty darmowych programów realizowanych przez Peterborough Health Trainer Service.” – mówi Małgorzata Kozber.

  Kontakt: Małgorzata Kozber, 

  Telefon: 07908 245 853
  Email: malgorzata.kozber@peterborough.gov.uk

  Adres Kliniki:
  Allama Iqbal Centre
  157 Cromwell Road; PE1 2EL, Peterborough

  Gosia Prochal/Radio Star

  Tagi: , , , ,