Włącz radio
  about us

  Sięgnij do kieszeni Mikołaja!

  fb_promo_1200x628_mikolaj2016

  TransferGo – Szybkie I Tanie Przelewy Międzynarodowe oraz Radio Star Prezentują: Sięgnij do kieszeni Mikołaja!

  Napisz list do Mikołaja TransferGo na radiostar.net, i przekonaj go, że to właśnie Ciebie powinien odwiedzić! W tym roku Mikołaj się nie patyczkuje. DO ZGARNIĘCIA GOTÓWKA – 100£ i 200£ na świąteczne prezenty oraz bilety na koncerty Lady Pank w Peterborough i Hull 6 i 7 maja 2017! Nie ważne czy byłeś grzeczny, mniej grzeczny czy grzeczny inaczej! Nie zapomnij zostawić w liście swoich namiarów – Mikołaj ma w tym roku pełne ręce roboty. I pełne kieszenie!

  Sięgnij do Kieszeni Mikołaja! Finały od 5 grudnia codziennie o 14:30 na antenie Radia Star!

  Instrukcja Obsługi:
  1. Wypełnij wszystkie Pola
  2. Kliknij ”Wyślij”, Zrób darmowy przelew z kodem MIKOLAJ przez TransferGo na dowolną kwotę.
  3. Czekaj na telefon

  Do dzieła!

  Imię i nazwisko *

  Miejscowość *

  Numer Telefonu *

  Adres e-mail (*)

  List do Mikołaja - Grzeczni, mniej Grzeczni i Grzeczni inaczej (*)

  Finał 1:

  Dziennik pokładowy Mikołaja TransferGo i Radia Star – 05 grudnia 2017.

  Ja i moj magiczny zaprzęg przemierzamy teren Wielkiej Brytanii aby odwiedzać z kasiorą Słuchaczy Radia Star, którzy napisali do mnie list na radiostar.net
  Prawie udało mi się zaskoczyć Małgosię z Peterborough. Już byłem w ich domu nocną porą, już podłożyłem prezenty, już miałem wychodzić kiedy to.. Rudolf za głośno tupiąc obudził wszystkich domowników iii…. zobaczcie co było dalej – Ściski! Mikuś!

  dsc_0012

   

  Finał 2:

  Dziennik pokładowy Mikołaja TransferGo i Radia Star – 06 grudnia 2017.

  Ho,Ho,Ho! Mikołajki – moje ulubione Święto – Dlatego ja Mikołaj TransferGo i Radia Star postanowiłem odwiedzić wyjątkowego człowieka, który robi wyjątkowo dobre uczynki i dać mu więcej kasiory niż zazwyczaj! Irek z Nottingham pragnie podzielić się prezentem ode mnie z tymi, którzy potrzebują go bardziej – a że Mikołaj kocha dobre uczynki natychmiast zareagowałem i wręczyłem mu 200f! Obejrzyjcie kolejny finał zabawy ”Sięgnij do Kieszeni Mikołaja” i koniecznie piszcie do mnie listy na radiostar.net – Wesołych Świąt! Mikuś.

  untitled

  Finał 3:

  Dziennik pokładowy Mikołaja TransferGo i Radia Star – 07 grudnia 2017.

  Jak pisze w liście Tomek z Sheffield – ”Może i grzeczny w tym roku nie byłem, ale Wasz TransferGo całkiem mocno polubiłem.Ślę pieniądze od dłuższego czasu, całkiem regularnie! Muszę kończyć już ten wierszyk, bo… Taplam się z Żoną w ciepłej wannie!” Odwiedziłem Tomka w jego domu, odwiedziłem jego Żonę i córcię Ewcię.. i Wannę też! Zobaczcie Było Pięknie!

  to

  Finał 4:

  Dziennik pokładowy Mikołaja TransferGo i Radia Star – 08 grudnia 2017.

  Docieramy do Nottingham, gdzie miałem cichą nadzieję spotkać sławnego Szeryfa. Koniec końców zajrzałem do Daniela, który zapragnął wysłać dziewczynę na zabiegi SPA. Wpadłem z prezentami i kasiorą, a przy okazji poznałem nowy symbol XXI wieku – Tatu… Tat… Tatułasz?!% Rudolf przypomnij mnie bo znów zapomniałem czym on się tam pobrudził na tym ręku. Zresztą Zobaczcie sami! Pozdrowienia dla grzecznych inaczej!

  dsc_0005

  Finał 5:

   Dziennik pokładowy Mikołaja TransferGo i Radia Star – 09 grudnia 2017.

  Jak to czasem z Mikołajem bywa zdarzają się wpadki – tak jak ta w 1997 kiedy to Monika zamiast wymarzonego domku dla lalek, dostała Misia, którego powinien dostać Ziutek z tej samej ulicy numer 13, a Ziutek spod 13tki zamiast wymarzonego Misia dostał domek dla lalek. Mikołaj TransferGo i Radia Star na szczęście odkręcił temat 🙂 Genialna rodzina, świetna atmosfera! Sięgnij do kieszeni Mikołaja! Hej!

  dsc_0008

  Finał 6:

   Dziennik pokładowy Mikołaja TransferGo i Radia Star – 12 grudnia 2017.

  Kocie Ruchy Mikołaja – W tym zawodzie liczy się polot i finezja – i za każdym razem, gdy odwiedzam tak wspaniałe ”Dzieci” jak Krzyś z Birmingham, przypominają mi się lata młodości, kiedy kochałem chodzić na tańce i bujać się w rytmie fajnych melodii. Ja Mikołaj TransferGo muzykę kocham dlatego musiałem odwiedzić Krzysia i pomóć mu w realizacji jego muzycznych marzeń! Chcecie zobaczyć kocie ruchy Mikołaja? Oglądajcie!

  dsc_0004

  Finał 7:

   Dziennik pokładowy Mikołaja TransferGo i Radia Star – 13 grudnia 2017.

  Tym razem odwiedziłem Maćka z Northampton – Nie mogłem przepuścić takiej okazji zwłaszcza, że Maciej ugościł mnie po Staropolsku. Piękna rodzina, dużo radości no i ten wierszyk Krystyny – bezcenne! Prezenty wręczone! Wesołych Świąt!

  1

  Finał 8:

   Dziennik pokładowy Mikołaja TransferGo i Radia Star – 14 grudnia 2017.

  Wspaniałe odwiedziny w Londynie! – wskoczyłem na chwilę do Eli II, Teresa dostała rózgę, dla Najdżela nawet różgi było szkoda, za to Mariusz – ze swoją pełną miłosci do bliźniego filozofią rozłożył mnie na łopatki! Genialny facet, którego nagrodziłem oczywiście prezentami i kasiorą – Pamiętajcie kochane dzieci by kochać drugiego człowieka i wszystko co zostało na stworzone! Podpisuję się!

  Finał 9:

   Dziennik pokładowy Mikołaja TransferGo i Radia Star – 15 grudnia 2017.

  Nietypowe prośby znalazły się w liście od Krzysia z Londynu – bębęnek, pistolet na kapiszony, trąbka – całe szczęście Mikołaj nie produkuje już takich zabawek a w tym roku rozdaje kasę na Święta! Krzyś to bardzo grzeczny Miś więc wskoczyłem do jego chałupy, prezenty rozdałem i jeszcze udało mi się zgarnąć zapasowego renifera do zaprzęgu! Wesolutkich Świąt!

  dsc_0012

  Grande Finale!

  Dziennik pokładowy Mikołaja TransferGo i Radia Star – 16 grudnia 2017

  Wielki Finał Świątecznej Zabawy TransferGo – Szybkie i Tanie Przelewy Międzynarodowe oraz Radia Star –  Twoje Radio, Twoje Przeboje, z Wielkim Bohaterem! W roli głównej dzielny Davidek z Birmingham z całą wspaniałą rodziną! Dostałem cynk od Magdy, przyjaciółki rodziny, odnośnie choroby Dawidka więc natychmiast przygotowałem swój zaprzęg i czym prędzej udałem się do Childrens Hospital w Birmingham. Ja Mikołaj TransferGo i Radia Star byłem bardzo wzruszony i jednocześnie szczęśliwy, że mogłem wesprzeć rodziców i odwiedzić Wielkiego Bohatera z całą bandą radosnych Minionków! Wszystkim słuchaczom Radia Star i użytkownikom TransferGo życzę Najwspanialszych Świąt – bądźcie grzeczni i do zobaczenia za rok! Mikuś.

  dawid