Senne rozgrywki Wielkiej Brytanii

0

Ponoć kto rano wstaje temu Panu Bóg daje. Z tego powiedzenia jednak nic nie robią sobie mieszkańcy malowniczego Hull, którzy na przekór wszystkiemu wolą się porządnie wyspać.

Patrząc przez pryzmat przeprowadzonych niedawno badań, Hull może się pochwalić czymś więcej, aniżeli kremowymi budkami telefonicznymi. Okazało się bowiem, że przeciętny mieszkaniec tego miasta śpi średnio 9 godzin w ciągu doby, zajmując tym samym trzecie miejsce w sennym wyścigu Wielkiej Brytanii!

Większymi śpiochami są jedynie mieszkańcy Inverness i Swansea, którzy nieznacznie wyprzedzają swoich konkurentów. Co ciekawsze, mieszkańcy Inverness nie tylko kochają sobie pospać, ale też najwcześniej odpływają do sennej krainy (średnio o 9:35)! Mimo takiego wyniku miano najlepiej wyspanych Brytyjczyków przypadło mieszkańcom Bath, których zdecydowana większość określiła swój sen za „bardzo dobry”.

Zwycięzcom można szczerze pogratulować i mieć nadzieję, że nie będą chcieli bić swoich sennych rekordów, natomiast pozostałej części zaspanych Wysp życzyć słodkich snów.

PODZIEL SIĘ
Następny artykułPodwójna żółta nie taka straszna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here