Włącz radio
  about us

  Rusza akcja Tajemnicze Głosy!

  20 lutego, 2015 Konkursy | Nowości | Nowości ze świata

  Odpalcie player i słuchajcie uważnie Radia Star! Rusza akcja Tajemnicze Głosy! Do wygrania bilety na największe muzyczne wydarzenie w Wielkiej Brytanii – Top Music Wembley! Takiego konkursu na Wyspach jeszcze nie było! Waszym zadaniem jest rozpoznanie głosów artystów z Top Music Wembley, którzy wypowiadają hasło „Słuchasz Radia Star”. Trzech artystów – każdy z nich wypowiada inne słowo! Możecie liczyć na podpowiedzi prezenterów Radia Star, którzy w razie wątpliwości pokierują Was na właściwy trop!

  W akcji Tajemnicze Głosy w Radiu Star wszyscy są zwycięzcami! 😉 Nawet jeśli nie uda Wam się rozpoznać wszystkich głosów artystów i wygrać biletów na Top Music Wembley, zgarniacie złote kolekcje Legendarnych Polskich Wykonawców i wydawnictwa muzyczne czołówki gwiazd światowej estrady!

  Finały w każdy poniedziałek, środę i piątek na antenie Radia Star! Swoje typy artystów nadsyłacie na studio@radiostar.net wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem kontaktowym. Bądźcie pod telefonem! Nigdy nie wiadomo kiedy do Was zadzwonimy!

  Aby wygrać bilety na Top Music Wembley musiscie wykazać się nie lada czujnością! Pozostańcie na nasłuchu i zgarniajcie bilety na Top Music Wembley

  Sponsorami konkursu są organizatorzy Top Music Wembley: Team Player Management & Co Ltd oraz Festival Group.

  Zaczynamy!

  tajemnicze_glosy_czystytajemnicze_glosy_czystytajemnicze_glosy_czysty

   Mix Pierwszy:

  Środa 25.02MIX wszystkich 3 Tajemniczych Głosów Rozszyfrowała Marta z Londynu z wanny.. (najprawdopodobniej dzięki nowemu modelowi ”Enigmy”)

  Gratulacje! Poszło gładko! W takim razie utrudniamy 🙂

   

   

   

  Nowy MIX do rozszyfrowania poniżej, swoje typy wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem kontaktowym nadsyłacie na studio@radiostar.net bądźcie pod telefonem!

  tajemnicze_glosy_czystytajemnicze_glosy_czystytajemnicze_glosy_czysty

  Mix Drugi:

  Piątek 27 lutego – Nadal Brak zwycięzcy! W wieczornym Programie Niepoważnym Marzena z Londynu rozszyfrowała Głos 3 ale nie słuchała Radia Star z rana.. nie śledziła też naszej strony – a przecież dwa pierwsze głosy odgadnięte, co było widać na załaczonych obrazkach 🙂 Marzenaaaaaa!!!! Łajjj?????!

  Przed Wami formalność w poniedziałek musi paść Główna Wygrana! Bilety na Top Music Wembley czekają!

  Poniedziałek 02 marca – No Nareście!!  Niepomny przepisów BHP, nie przeszkodziły mu ani badania lekarskie, ani facet blokujący auto na parkingu. Nie powstrzymałoby go nawet trzęsienie ziemi! Radek kolejnym laureatem Tajemniczych Głosów w Radiu Star! Rozłożył Artystów  na łopatki, odgadł wszystkie trzy głosy i jedzie na Wembley Arena bawić się na Top Music Wembley! Gratulacje!

  Kaszka z mleczkiem!

   

   

   

   Czas na kolejny mix Tajemniczych Głosów w Radiu Star! UWAGA PUŁAPKA! Tym razem w mixie 3 Tajemniczych Głosów,  2 należą do Artystów z Top Music Wembley a 1 do Artysty nie biorącego udział w koncercie! Nie musicie odgadywać do kogo należy ten Głos, wystarczy wskazać 2 Głosy Artystów z TOP MUSIC WEMBLEY. Oczywiście na odpowiednim miejscu. Powodzenia!

  tajemnicze_glosy_czystytajemnicze_glosy_czysty

  Mix Trzeci:

  Piątek 06 marca – łatwo nie było i to nie ze względu na pułapkę! Ale ostatecznie z satysfakcją wręczamy kolejny bilet Agacie z Londynu, która poprawnie wytypowała Właścicieli Tajemniczych Głosów w Radiu Star!

  Jeszcze tylko żonkoś i będzie komplet! Gratulacje!

   

   

   

   

   Kolejny Mix Tajemniczych do rozłożenia na łopatki poniżej! Słuchajcie Radia Star i śledźcie poniższe obrazki, jak zawsze będziemy podpowiadać! Trzymamy kciuki!

  tajemnicze_glosy_czystytajemnicze_glosy_czystytajemnicze_glosy_czysty

  Mix Czwarty:

   Środa 11 marca – Złoty Strzał Pauliny, która koncertowo rozszyfrowała Tajemnicze Głosy w Radiu Star i zgarnęła darmowy wjazd na Top Music Wembley dla ukochanej siostry Klaudii!

   Co w rodzinie to nie zginie! Gratulacje! Klaudia kawa dla siostry – raz! I bilet na Top Music Wembley zgarnąć dla niej – DWA! Migusiem!

   

   

   

   

   Nie zwalniamy – Nowy Mix Tajemniczych Głosów Poniżej! Słuchajcie podpowiedzi prezenterów Radia Star i śledźcie poniższe obrazki! Czy Aldona spotka się wreszcie z ukochanym Zbigniewem? A moze Stasiek postanowi ziścić swoje marzenie z dzieciństwa i zastąpi Kamila w Faktach? Czy Lucyna zagra jeszcze kiedyś w bierki? %^*12$#23*)6%$#*&…*(&(*%$#gv(@!!!!!!!! bummm!!!

  Do kogo tym razem powędrują bilety na Top Music Wembley? Uwaga Pułapka Czai Się! Bądźcie czujni…

  tajemnicze_glosy_czystytajemnicze_glosy_czystytajemnicze_glosy_czysty

  Mix Piąty:

   

  Środa 18 marca – Lubicie wygrywać we środy! Środa – Dzień Wygrywania w Radiu Star! Bartek – gratulejszyn! Wygrałeś bilet na Top Music Wembley dla swej Kobiety Violi! Viola Skarb nie chłop! Gratki!

   

   

   

   

  Tajemnicze Głosy w Radiu Star – kolejna porcja głosów Artystów z Top Music Wembley do rozpoznania – i kolejna pułapka. A w Pułapce Pułapka 🙂 A w tej Pułapce jeszcze jedna Pułapka! Jedno jest pewne – Tajemnicze Głosy należą do Artystów z Top Music Wembley. Bawcie się razem z nami! Tadaaaaaaam:

  tajemnicze_glosy_czystytajemnicze_glosy_czystytajemnicze_glosy_czysty

  Mix Szósty:

   

  Środa 25 marca – Żona nie daje rady ale mężu jak najbardziej! To był niezwykły finał! Z początku pełna werwy i zdecydowana, ale w miarę upływu czasu Monika miękła.. na całe szczęście z odsieczą przybył Waleczny Książe z bajki! Mężu przejął inicjatywę i zgarnia Bilet na Top Music Wembley!Posłuchajcie!

   Jak Pisma Nakazują: Żony kochajcie swoich Mężów! I Radio Star też:)

   

   

  Biletów na Top Music Wembley Ci u nas dostatek – kolejne tym razem 2 bilety do wzięcia, jeśli rozszyfrujecie nowy mix Tajemniczych Głosów w Radiu Star. Uwaga pułapka! Tym razem na poważnie 🙂 Znajdź głos należący do artysty z Top Music Wembley! Możesz to zrobić… Jeśli możesz 🙂 Powodzenia!
  tajemnicze_glosy_czystytajemnicze_glosy_czystytajemnicze_glosy_czysty

  Mix Siódmy: Właścicielami Głosów są: Tomasz Szczepanik (Pectus), Patrycja Kazadi oraz Cleo.

  Środa 1 kwietnia – Droga Renato ze Stamford! Nie wiemy jak to zrobiłaś, ale faktycznie w mixie Tajemniczych Głosów w Radiu Star tym razem nie brali udziału Artyści z Top Music Wembley. Za Dobre Ucho i miłość do Ojczyzny zgarniasz DWA Bilety na Top Music Wembley! ps: Zadanie Bojowe – bawcie się koncertowo! Gratulacje Bejbe!

   

   

   

  UWAGA! Ostatni mix do rozszyfrowania w Tajemniczych Głosach w Radiu Star! Warto słuchać Radia Star i wygrywać bilety na Top Music Wembley, zwłaszcza że te dostępne w sprzedaży powoli się kończą! Tym razem bez pułapek. No może z taką jedną malutką… Maciupka pułapka taka… aaaale powinno pójść jak po maśle! Odpowiedzi nadsyłacie na studio@radiostar.net wraz z Imieniem, Nazwiskiem i numerem kontaktowym. 

  tajemnicze_glosy_czysty

  Mix Ósmy:

   Piątek 10 kwietnia – Spektakularne zwycięstwo! Co prawda odebrała prowadząc auto, aaaale szybko stanęła na parkingu także ten.. nic nie było Panie Władzo 🙂  Nie Ona jedna wiedziała, że tak naprawdę właścicielem Tajemniczych Głosów w Radiu Star jest pojedynczy osobnik, Igor Herut – Ale może być tylko Jeden.. Ciach! Właściwie Jedna! Zwyciężczynią ostatniego Finału Tajemniczych Głosów w Radiu Star Gosia ze Spalding!

  Kochani Tworzycie Historię! Gratulujemy wszystkim Laureatom i do zobaczenia na Top Music Wembley! Wkrótce nowa zabawa w Radiu Star, w której do zgarnięcia będą fantastyczne nagrody! Bądźcie z nami! Radio Star – Twoje Radio, Twoje Przeboje! Do usłyszenia!

   

   

   

  Tagi: , , , , , , , ,