Rewolucja w brytyjskim Lotto

0

Pierwszy raz od 1994 roku doszło do zmiany ceny kuponów w National Lottery Lotto i obecnie wynosi ona 2 funty. Chcecie się dowiedzieć co to oznacza dla potencjalnych wygranych? Zapraszamy do lektury!

Wzrost cen o 100% był związany z wprowadzoną właśnie reformą wartości nagród. Dzięki tym zmianom ma dojść do wzrostu wartości wygranej sumki. Tak więc, za wytypowanie pięciu prawidłowych liczb gracz otrzyma o 500 funtów mniej, czyli 1000 GBP. W przypadku trafienia numeru dodatkowego (bonus number) można liczyć na 50 tysięcy funtów. W rzeczywistości oznacza to sporą obniżkę wygranej, w porównaniu do kwot przed reformą.

Prawdziwe zmiany dotyczą mniejszych kwot. Otóż za wytypowanie trzech prawidłowych liczb szczęściarz może liczyć na 25 funtów (wcześniej tylko 10), natomiast za czwórkę zgarnie 100 funtów (wcześniej 60).

Według dyrektora loterii pozwoli to graczom wygrać więcej pieniędzy, a wprowadzenie nowych stawek pozwoli na prawie dwukrotny wzrost głównej wygranej (nawet do 10 milionów funtów).

Zobaczymy jak będzie to wyglądało w praniu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here