Rekrutacja trwa!

0

Od urodzenia mieszkasz w Wielkiej Brytanii, ale ciągnie Cię do Polski? Ten artykuł jest idealnie dla Ciebie!

Polski Ośrodek Naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Londynie ma niezwykłą propozycję dla wszystkich przedstawicieli drugiego i trzeciego pokolenia polskiej emigracji na Wyspach! Instytucja zaprasza wszystkie te osoby do udziału w drugiej już edycji Jagiellońskiej Szkoły Letniej.

Zajęcia ruszają 15 września i będą prowadzone w dwóch polskich miastach: Krakowie i Warszawie! Podczas tygodniowego pobytu w kraju ojców, uczestnicy będą mieli sposobność wzięcia udziału w spotkaniach z kwiatem polskiej inteligencji, nauki, kultury, biznesu i nie tylko.

Brzmi przednio, a będzie jeszcze lepiej. Oprócz spotkań przewidziane jest również zwiedzanie zabytków kultury nowszych i starszych. Niestety ilość miejsc jest ograniczona i w szkolnych zmaganiach może wziąć udział jedynie 12 osób.

Co trzeba zrobić, żeby ZA DARMO pojechać do Polski? Przede wszystkim być osobą pełnoletnią, przesłać swoje CV i formularz zgłoszeniowy. Całość kosztów przelotu i pobytu w Polsce pokrywa organizator. Śpieszcie się! Deadline: 26 sierpnia!
Więcej informacji TUTAJ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here