Przepis Na Sukces

3

W każdy wtorek, po godz. 15:00 w Radiu Star!

ROZMOWY O PRZEDSIĘBIORCZYCH POLKACH

Zaprasza Marta Skowrońska i Agnieszka Juszczyk

Polki są najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Europie… według statystyk, a jak jest z praktyką?

Marta Skowrońska i Agnieszka Juszczyk, założycielki portalu Alute oraz organizatorki Śniadań Biznesowych dla przedsiębiorczych Polek dzielą się z Wami swoim doświadczeniem i wiedzą jak sięgać po więcej i realizować swoje marzenia. W programie Przepis Na Sukces poruszają tematy dotyczące kobiet w pracy, domu i biznesie. Poznacie również dużo ciekawych kobiet odnoszących sukcesy oraz ich historie.

Marta Skowrońska

Wierzy, że w każdej kobiecie drzemie potencjał, który można obudzić przy odpowiednim wsparciu i pomocy, dlatego w 2013 założyła Alute, który początkowo był jej blogiem na temat finansów i kariery. Z czasem dzięki współpracy z różnymi osobami Alute przekształciło się w największy kobiecy portal inspirujący i motywujący tysiące kobiet w Wielkiej Brytanii. Marta jest pomysłodawczynią cyklicznych Śniadań Biznesowych dla Polek oraz Magazynu Alute. Do Londynu przyjechała z wizją studiowania i rozwijania się w tematyce biznesu. Jest absolwentką uniwersytetu Birkbeck Univeristy of London na wydziale Biznes i Media. Jej pasją są nieruchomości z czym również związana jest jej kariera. Od 7 lat pracuje w Property Investment jako Head of Finance gdzie zarządza projektami w Wielkiej Brytanii.

Agnieszka Juszczyk

Przedsiębiorca, inwestor, Social Media ekspert oraz współzałożycielka Alute Biznes, od ponad 3 lat zarządza i organizuje Śniadania Biznesowe Alute, współpomysłodawczyni i główna organizatorka konferencji Czas Kobiet na ponad 350 osób, gdzie głównym gościem była Beata Pawlikowska oraz organizatorka setek warsztatów motywacyjnych w Wielkiej Brytanii. Uczyła się od najlepszych: Tony Robbins, Brian Tracy, Robert i Kim Kiyosaki, Les Brown, Krzysztof Hillar, Magdalena Pawłowska, Kamila Rowińska, Mateusz Grzesiak, Beata Pawlikowska. Absolwentka MMI T.Harv. Ecker. Wyznaje zasadę „wszystko jest możliwe w moim świecie”, a słowo „nie” jest dla niej nową możliwością. 

Inwestuje w kryptowaluty i nieruchomości w Polsce. Jest zdania, że trzeba posiadać więcej niż jedno źródło dochodu i należy rozwijać się na wielu płaszczyznach: biznesowym, duchowy, i osobistym. Z zamiłowania do zdrowego stylu życia założyła „Bezbolesne Usuwanie Cukru z Diety”. Projekt ten miał kilkutysięczny odzew i podbił internet przepisami bez cukru. Twierdzi, że w zdrowym ciele znajduje się zdrowy duch, dlatego nie je cukru, jest wegetarianką, uwielbia jogę i prawie każdą aktywność fizyczną. Jej kolejnym celem jest organizacja największej konferencji na 5000 osób w Londynie oraz zamieszkać na jednej z greckich wysp.

Strona internetowa Alute: www.alute.co.uk

Facebook: Alute

Odc. 11 – „Skuteczne sposoby na Wzmocnienie Poczucia Własnej Wartości” zaprasza Agnieszka Juszczyk

Odc. 10 – „Jak zrobić analizę SWOT … dla siebie?”

Odc. 9 – „Jak zbudować zdrową relację z samym sobą?” Zaprasza Agnieszka Juszczyk

Odc. 8 – „Cash-flow. Jak zadbać o finanse?” Zaprasza Marta Skowrońska

Odc. 7 – „Jak zwiększyć zaufanie do siebie?” Zaprasza Agnieszka Juszczyk

Odc. 6 – „Jak zacząć działać i skąd wziąć pomysł na biznes? Zaprasza Marta Skowrońska

Odc. 5 – „Jak przekonania wpływają na nasze życie”? Zaprasza Agnieszka Juszczyk

Odc. 4 – „Jak otworzyć firmę w Wielkiej Brytanii?” Zaprasza Marta Skowrońska!

Odc. 3 – „Jak zwiększyć pewność siebie?” Zaprasza Agnieszka Juszczyk

Odc. 2 – „Jak przejść rozmowę kwalifikacyjną bez stresu.” Zaprasza Marta Skowrońska

Odc. 1 – „Jak zwiększyć efektywność w pracy.” Zaprasza Agnieszka Juszczyk

 

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here