Przepis Na Sukces

2

W każdy wtorek, po godz. 15:00 w Radiu Star!

ROZMOWY O PRZEDSIĘBIORCZYCH POLKACH

Zaprasza Marta Skowrońska i Agnieszka Juszczyk

Polki są najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Europie… według statystyk, a jak jest z praktyką?

Marta Skowrońska i Agnieszka Juszczyk, założycielki portalu Alute oraz organizatorki Śniadań Biznesowych dla przedsiębiorczych Polek dzielą się z Wami swoim doświadczeniem i wiedzą jak sięgać po więcej i realizować swoje marzenia. W programie Przepis Na Sukces poruszają tematy dotyczące kobiet w pracy, domu i biznesie. Poznacie również dużo ciekawych kobiet odnoszących sukcesy oraz ich historie.

 Marta Skowrońska

Wierzy, że w każdej kobiecie drzemie potencjał, który można obudzić przy odpowiednim wsparciu i pomocy, dlatego w 2013 założyła Alute, który początkowo był jej blogiem na temat finansów i kariery. Z czasem dzięki współpracy z różnymi osobami Alute przekształciło się w największy kobiecy portal inspirujący i motywujący tysiące kobiet w Wielkiej Brytanii. Marta jest pomysłodawczynią cyklicznych Śniadań Biznesowych dla Polek oraz Magazynu Alute. Do Londynu przyjechała z wizją studiowania i rozwijania się w tematyce biznesu. Jest absolwentką uniwersytetu Birkbeck Univeristy of London na wydziale Biznes i Media. Jej pasją są nieruchomości z czym również związana jest jej kariera. Od 7 lat pracuje w Property Investment jako Head of Finance gdzie zarządza projektami w Wielkiej Brytanii.

Agnieszka Juszczyk

Współzałożycielka Alute i organizatorka Śniadań Biznesowych oraz warsztatów motywacyjnych w Wielkiej Brytanii. Social Media expert, z zamiłowania grafik. Wyznaje zasadę „wszystko jest możliwe w moim świecie”, a słowo „nie” uznaje jako nową możliwość. Agnieszki pasją jest zdrowy tryb życia dlatego założyła portal Bezbolesne usuwanie cukru. Agnieszka inwestuje w nieruchomości w Polsce, jej marzeniem jest zdalna praca z przytulnego domku na Greckiej wyspie.

Strona internetowa Alute: www.alute.co.uk

Facebook: Alute

Odcinek 1 – „Jak zwiększyć efektywność w pracy.” Zaprasza Agnieszka Juszczyk

Odcinek 2 – „Jak przejść rozmowę kwalifikacyjną bez stresu.” Zaprasza Marta Skowrońska!

 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here