Włącz radio
  about us

  „Przepis Na Biznes” w Radiu Star – Zaprasza Lucas Prestige Accountants

  Przepis Na Biznes Radia Star w każdy czwartek po godz. 15:00! Porad księgowo-finansowych udziela na antenie Łukasz Gancarz z Lucas Prestige Accountants!

  Założenie firmy w Wielkiej Brytanii jest bardzo łatwe, ale utrzymanie się na konkurencyjnym rynku to już nie lada wyzwanie, jaki jest Przepis na Sukces w Biznesie?

  Pierwszy program z cyklu Przepis Na Biznes Radia Star:

  Lucas Prestige Accountants Ltd. to firma charakteryzująca się doświadczeniem w pracy z Klientami z różnych branż, dostosowująca swoje umiejętności do indywidualnych potrzeb odbiorców.

  „Każda działalność jest indywidualna. Rozwiązania, które mogą być opłacalne dla jednych, nie zawsze są opłacalne dla innych. Specjaliści, których zatrudniamy są w stanie od podstaw zapoznać się z sytuacja każdego klienta i zaproponować rozwiązania, które zmaksymalizują zyski każdej firmy z osobna” – mówi Łukasz Gancarz, dyrektor firmy Lucas Prestige Accountants Ltd., który w programie Przepis Na Biznes, będzie udzielał porad księgowych na antenie Radia Star.

  Jednym z priorytetów Lucas Prestige Accountants Ltd jest przybliżenie przedsiębiorcom informacji i rozwiązań upraszczających prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

  Usługi:
  • Book keeping
  • Lista plac dla wszystkich pracownikow
  • Miesieczne sprawozdania finansowe oraz wykresy analizujące wydajność firmy
  • Porady finansowe I ksiegowe
  • Rozliczenia Vat oraz rozwiązania , które zmaksymalizują zwroty tegoż podatku
  • Roczne rozliczenie firmy
  • Roczne rozliczenie Dyrektorów firmy
  • Pełna korespondencja z HMRC oraz Companies House

  slider_rs_907x300_przepis_na_biznes

  „Serdecznie zapraszam do współpracy właścicieli firm, przedsiębiorców i wszystkie osoby, które potrzebują rzetelnej księgowości dla swoich biznesów. Nasza FILOZOFIA jest niezwykle prosta:”

  1. Spotkać się z Klientem,
  2. Poznać jego potrzeby,
  3. Podjąć współpracę,
  4. Opracować indywidualny program finansowy dla Klienta,
  5. Odnieść SUKCES i zobaczyć ZADOWOLENIE Klienta.

  Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem profesjonalnych porad księgowych dotyczących Waszej firmy zapraszamy do kontaktu z Łukaszem Gancarzem pod numerem telefonu:
  0161 375 0660 lub info@lucasprestigeaccountants.com.

  Gosia Prochal/Radio Star

  Tagi: , , ,