Włącz radio
  about us

  Przepis Na Biznes w Radiu Star: Koniec roku podatkowego w UK

  5 kwietnia kończy się rok podatkowy w UK. W Przepisie Na Biznes Radia Star wszystko co warto wiedzieć o rozliczeniu podatku. 

  W wywiadzie m.in. o tym jak przygotować się do końca roku podatkowego, co dzieje się w momencie, gdy spóźnimy się z rozliczeniem, ile wynosi kwota wolna od podatku i jak otrzymać zwrot nadpłaconego podatku. Porad księgowo-finansowych udziela Łukasz Gancarz z Lucas Prestige Accountants Ltd.

  Łukasz Gancarz w Radiu Star:

  Lucas Prestige Accountants Ltd. to firma księgowa charakteryzująca się doświadczeniem w pracy z Klientami z różnych branż, dostosowująca swoje umiejętności do indywidualnych potrzeb odbiorców.

  „Każda działalność jest indywidualna. Rozwiązania, które mogą być opłacalne dla jednych, nie zawsze są opłacalne dla innych. Specjaliści, których zatrudniamy są w stanie od podstaw zapoznać się z sytuacja każdego klienta i zaproponować rozwiązania, które zmaksymalizują zyski każdej firmy z osobna” – mówi Łukasz Gancarz, dyrektor firmy Lucas Prestige Accountants Ltd., który w programie Przepis Na Biznes udziela porad księgowych na antenie Radia Star.

  Jednym z priorytetów Lucas Prestige Accountants Ltd jest przybliżenie przedsiębiorcom informacji i rozwiązań upraszczających prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

  Usługi:
  • Book keeping
  • Lista plac dla wszystkich pracownikow
  • Miesieczne sprawozdania finansowe oraz wykresy analizujące wydajność firmy
  • Porady finansowe I ksiegowe
  • Rozliczenia Vat oraz rozwiązania , które zmaksymalizują zwroty tegoż podatku
  • Roczne rozliczenie firmy
  • Roczne rozliczenie Dyrektorów firmy
  • Pełna korespondencja z HMRC oraz Companies House

  slider_rs_907x300_przepis_na_biznes

  „Serdecznie zapraszam do współpracy właścicieli firm, przedsiębiorców i wszystkie osoby, które potrzebują rzetelnej księgowości dla swoich biznesów. Nasza FILOZOFIA jest niezwykle prosta:”

  1. Spotkać się z Klientem,
  2. Poznać jego potrzeby,
  3. Podjąć współpracę,
  4. Opracować indywidualny program finansowy dla Klienta,
  5. Odnieść SUKCES i zobaczyć ZADOWOLENIE Klienta.

  Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem profesjonalnych porad księgowych dotyczących Waszej firmy zapraszamy do kontaktu z Łukaszem Gancarzem pod numerem telefonu:
  0161 375 0660 lub info@lucasprestigeaccountants.com.

  Gosia Prochal/Radio Star

  Tagi: , ,