Przegląd Tygodnia

0

W każdy piątek po 15:00

Zaprasza Magdalena Grzymkowska

Magdalena Grzymkowska, dziennikarka Tygodnia Polskiego poleca najciekawsze artykuły i wywiady, które można przeczytać w najnowszym wydaniu tygodnika. Tydzień Polski to najstarsza polonijna gazeta w Europie, która od 1959 roku po dziś dzień porusza tematy ważne dla Polaków w Wielkiej Brytanii. W programie usłyszycie informacje o interesujących tekstach, wywiadach i wydarzeniach dotyczących naszego codziennego życia na Wyspach.

Przegląd Tygodnia prowadzi na antenie Magdalena Grzymkowska – znana z pasjonujących wywiadów z przedstawicielami Polonii i interesujących artykułów dotyczących różnych aspektów życia Polaków w Wielkiej Brytanii.

Przegląd Tygodnia 13.10.2017

Przegląd Tygodnia 20.10.2017

 

Magdalena Grzymkowska

Sekretarz redakcji „Tygodnia Polskiego”, najstarszego tygodnika Polonii na Wyspach. Dziennikarka, aspirująca reportażystka i korespondentka wojenna. Pracy w mediach uczyła się m.in. w TVN24 i Wirtualnej Polsce. Dwukrotnie nagrodzona w konkursie o Nagrodę Marszałka Senatu RP. Wagabunda, miłośniczka ludzi, kolekcjonerka wspomnień. Edynburżanka jedną nogą w Londynie i z głową w chmurach.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzepis Na Sukces
Następny artykułKevin Sam w Kuchni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here