Włącz radio
  about us

  Polki lubią seks

  27 września, 2013 Ciekawostki | Nowości

  Wielka Brytania negatywnie wpływa na zachowanie Polek. Czyżby pobyt na Wyspach wpływał na prowadzenie rozwiązłego życia seksualnego naszych rodaczek? Wiele na to wskazuje.

  Według Grażyny Czubińskiej, autorki badań Polskiego Uniwersytetu na Obczyźnie, nie chodzi w tym przypadku o większą częstotliwość uprawiania seksu, ale o częstsze angażowanie się w ryzykowne sytuacje seksualne, jak choćby seks grupowy czy swing. Młode imigrantki są również bardziej skłonne do zdrady swojego stałego partnera.

  – W trakcie badań najbardziej zaskakujące było to, że Polki w UK uprawiają seks cztery razy częściej niż wcześniej w Polsce. Stają się też bardziej świadome swoich potrzeb seksualnych, zaspokajają je poprzez internetowy seks, ale również seks grupowy i inne tego typu aktywności – mówi autorka badań.

  Co wpływa na takie zachowanie Polek? Przede wszystkim stres. Czubińska twierdzi również, że spora część Polek decyduje się na świadczenie usług seksualnych w zamian za zakwaterowanie! Ponad 40% badanych kobiet przyznało, że żyje w ciągłym stresie i stanach napięcia nerwowego. Powodem stresu jest w tym przypadku najczęściej bariera językowa, choć często chodzi również o problemy finansowe czy poczucie wyobcowania.

  Zdarzają się również osoby, które pobyt na Wyspach traktują jak wakacyjny wyjazd, podczas którego zwalniają swoje hamulce i zaczynają angażować się w różnorodne zachowania, niekoniecznie mądre…

  Tagi: , ,