Włącz radio
  about us

  Polish Village Bread i Radio Star: ‘’Polish Love Story’’ – Tak to Leciało

  Polish Village Bread i Radio Star prezentują: ‘’Polish Love Story’’ na Walentynki!

  Opowiedz jak poznałeś swoją połówkę! Wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej, a Całuśny Ptasior z Polish Village Bread odwiedzi Was w Waszym Gniazdku, wręczy Słodkie Prezenty i wyśle na koncert walentynkowy ‘’Kochajmy się w Londynie’’! 13 lutego w sobotę o 20:00 w Scali na Kings Cross wystąpią Kabaret Łowcy.B , Mistrzowie Bałkanicy – Piersi oraz Bracia z Gościem Specjalnym Krzysztofem Cugowskim.

  Polish Love Story – Baw się razem z nami!
  Sponsorem zabawy jest Polish Village Bread – Najlepsza Polska Piekarnia w UK!

  Imię

  Adres zamieszkania

  Telefon

  Opowiedz swoją historię

  * wszystkie pola są obowiązkowe

  Piątek 12.02 – Polish Love Story – Bartek i Agata – to ostatni finał zabawy Polish Love Story, co stwierdzam z żalem – wyhaczyłem Bartka i Agatę w Londyńskim coffie shopie. Akurat patrzyli sobie głęboko w oczy, czekając na kawusię. Tymczasem zgodnie ze wskazanym miejscem wpadłem i rozdałem prezenty za miłą historię, którą Bartek opisał w formularzu zgłoszeniowym. Wspaniała para, którą bardzo serdecznie pozdrawiam i gratuluję zgarnięcia prezentów od Polish Village Bread i Radia Star! Kochani dziękuję za wszystkie wspaniałe treści, zgłoszenia, przede wszystkim za Wasze cudne historie. To była wielka przyjemność gościć w Waszych domach! Całuśny Ptasior – do zobaczenia na następnej zabawie!

   

   

   

  Czwartek 11.02 – Polish Love Story – Magda i Rafałek – Całuśny Ptasior z Polish Village Bread znowu w akcji! Polish Love Story – Dziennik pokładowy 11 lutego. Do koncertu Kochajmy sie w Londynie pozostaje raptem trzy dni. A ja nadal śmigam z prędkością światła po Londynie i wręczam prezenty Słuchaczom Radia Star – Kosze ze Słodkościami i bilety na koncert Braci Cugowskich, Piersi i kabaretu Łowcy. B. Tym razem zadziałałem z zaskoczenia. Zdziwiony był nie tylko Rafał który dopiero wrócił z roboty, ale też sama Magda, która zgłosiła się do zabawy. O tym że można spotkać miłość na parkingu całuśny ptasior wiedział bardzo dobrze 🙂 🙂 Pozdrowienia dla Magdy i Rafała – żyjcie długo i szcześliwie!

  DSC_0074

   

   

   

  Środa 10.02 – Polish Love Story – Aneta i Mariusz – Wspaniała historia tej pary wzruszyła mnie do łez. Z wrażenia, tego wieczoru, nie zjadłem nawet moich ulubionych ziaren pszenicznych. Co prawda doświadczyłem spotkania bliskiego stopnia z krwiożerczym Rocky’m, ale ostatecznie nie zjadł mnie więc można powiedzieć, że mi się upiekło. Jeśli chcecie zobaczyć tę groźną bestię zapraszam do obejrzenia video poniżej (opcja dla słuchaczy o mocnych nerwach!). Kolejne prezenty powędrowały do Anetki i Mariusza, których miłość wystawiona była na wielką próbę. Jest jednak szczęśliwe zakończenie! I żyli długo i szczęśliwie! Tego życzę i dziękuję mocno za piękną historię – Całuśny Ptasior – Polish Village Bread.

   

  DSC_0093

   

   

  Wtorek 09.02 – Polish Love Story – Sebastian i Mariola vel Mania – Oto kolejny przystanek Całuśnego Ptasiora – jesteśmy w niebie!  Kawałek nieba, obiadzior i coś mocniejszego na rozgrzewkę – U Sebastiana i Mani jest naprawdę bosko! Urzekła mnie ich genialna historia zwłaszcza z tym snem o pięknej Blondyneczce – nie mogło być inaczej – przybyłem, zobaczyłem Koszami ze Słodkościami od Polish Village Bread i Wjazdami na koncert ”Kochajmy się w Londynie” nagrodziłem!

   

   

  Poniedziałek 08.02 – Polish Love Story – Piotr i Michalina – Zaczynamy! Ja niezmordowany Całuśny Ptasior latam po świecie wysłuchując uważnie Waszych arcyważnych historii. Po krókiej rundce po ogrodzie zoologicznym w Londynie zaleciałem pod Cristal Palace i widzę jak na łapie – Ci to dopiero lubią się całować! I nie ma co się dziwić – w sierpniu wesele więc ćwiczyć trzeba.  Historia wspaniała, serenada genialna – aż mi się przypomniały stare czasy kiedy jako młode pisklę grywałem w lokalnym chicken – bandzie – dopóki frontman nie skończył w rosole a perkusiście się upiekło… oookej,   kosz pełen słodkości od Najlepszej Polskiej Piekarni na Wyspach się należy i zaproszenia na koncert ”Kochajmy się w Londynie” również. Do zobaczenia!!

   

  DSC_0080