Play Poland Film Festival

0

Zapamiętajcie jedną datę tej jesieni! Już 3 października rusza niezwykła impreza filmowa III edycja Play Poland Film Festival, największego mobilnego festiwalu filmowego na Świecie, organizowanego przez Polish Art Europe. Niezwykłe święto polskiego kina na Wyspach, w Kanadzie, Norwegii i Chinach!

Przez trzy miesiące polscy i brytyjscy miłośnicy kina będą mieli okazję obejrzeć głośne polskie produkcje fabularne i krótkometrażowe. W tegorocznym repertuarze nie zabraknie filmów długometrażowych, takich jak „Bejbi Blues” w reżyserii Katarzyny Rosłaniec, „Syberiada polska” w reżyserii Janusza Zaorskiego oraz „Trzy siostry” Macieja Kowalewskiego. Na widzów czekać będą także spotkania z twórcami kina, warsztaty filmowe, zorganizowane również dla najmłodszych oraz wystawy polskiego plakatu. Obejrzeć będzie można m.in. słynne prace Andrzeja Pągowskiego.

Nie zabraknie również filmów i animacji ze Szkoły Wajdy, Studia Munka – najlepszych filmów z najsłynniejszych festiwali filmowych.

Program Play Poland Film Festival już wkrótce będzie dostępny na stronie , ale już teraz możecie odwiedzać serwis i czytać o dokonaniach polskich filmowców w ostatnich latach.

Patronat medialny nad całym festiwalem obejmuje również nasze Radio Star. Zostańcie z nami online. Dla naszych słuchaczy mamy 5 podwójnych wejściówek na wybrane wydarzenia festiwalu Play Poland Film Festival.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here