Radio Star – Twoje Radio Na Wyspach!

Dobra muzyka, rzetelne wiadomości i rozrywka na najwyższym poziomie – witamy w Radiu Star!

Zespół Radia Star tworzą prezenterzy i dziennikarze z doświadczeniem w Ogólnopolskich Stacjach Radiowych: Radio Złote Przeboje, Radio Eska, Radio Wawa, Radio Zet, a także największych portalach informacyjnych i gazetach jak m.in. Dziennik Polski, Polska The Times, współpracujący regularnie z brytyjskimi mediami, w tym stacją BBC.

Radio Star to 5 różnych Kanałów Muzycznych: Stacja Główna z atrakcyjną ramówką, interesującymi programami, wywiadami i konkursami, Radio Star Hot – Gorące Hity na Wyspach, Radio Star PL – Polskie Przeboje Wszechczasów na Wyspach, Radio Star Dance – Moc Hitów na Wyspach i Radio Star Gold – Legendy Muzyki na Wyspach.

Od 4 lat organizujemy z powodzeniem koncerty największych gwiazd polskiej estrady – takich jak m.in. Lady Pank, Wilki, Bracia i Krzysztof Cugowski, Piersi, czy koncerty Dżemu i Kasi Kowalskiej.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne dla Polaków w Wielkiej Brytanii, informujemy o najważniejszych wydarzeniach politycznych i zmianach zachodzących w związku z Brexitem. Dzięki współpracy z ekspertami odpowiadamy na kluczowe pytania dotyczące różnych aspektów życia w UK. Wspieramy inicjatywy Polonii i promujemy Polskę i Polską kulturę na Wyspach, budując dobre relacje z brytyjską społecznością.

Naszym głównym celem jest realizowania misji informacyjnej i rozrywkowej na najwyższym poziomie. Zapraszamy do słuchania!

Kontakt: studio@radiostar.net

Marketing: marketing@radiostar.net

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here