Nietypowy włam

0

Do niezwykłej sytuacji (niestety) z Polakami w rolach głównych doszło w miejscowości Ipswich w hrabstwie Suffolk. Otóż dwóch panów postanowiło okraść dom…

Przestępstwo miało miejsce 11 sierpnia, a podczas próby rabunku włamywaczy zobaczyli sąsiedzi i niezwłocznie powiadomili lokalnych funkcjonariuszy prawa. 24-letni Krzysztof S. i 34-letnie Andrzej M. zostali złapani na miejscu w dość nietypowych pozach.

Przybyła na miejsce policja znalazła dwóch mężczyzn w dziecięcym łóżeczku, udających że smacznie śpią! Pod kocykiem zaś ukryli swój sprzęt i latarki. Oczywiście czujni policjanci nie dali się nabrać na (co trzeba przyznać) oryginalny kamuflaż i przewieźli dwóch delikwentów do aresztu, gdzie następnie mężczyźni złożyli obszerne zeznania.

Czujne oko sąsiada udaremniło włam i rabunek, a kreatywni włamywacze zostali skazani na rok pozbawienia wolności. Co pchnęło dwójkę „zawodowców” do takiego czynu? Brak pieniędzy, Krzysztof S. stracił pracę w pobliskiej fabryce, a Andrzejowi M. dwa tygodnie przed włamem skończył się zasiłek.

No cóż, przez najbliższy rok nie będą musieli się martwić o brak funduszy i może łaskawy Sąd przydzieli im wspólną celę z kocykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here