Włącz radio
  about us

  Mistrz Anglii ma nowego sponsora

  Zawodnicy Polonii Londyn mogą spać spokojnie. Od niedawna mogą liczyć na wsparcie jednej z największych polskojęzycznych firm księgowych w UK.

  – Podoba mi się ta grupa ludzi, którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu doszli na sam szczyt. Takie same cele przyświecają mi i mojemu biznesowi, chcę aby wszyscy Polacy w Wielkiej Brytanii uwierzyli w siebie i pokazali, że stać nas na wiele! Mam nadzieję, że to początek długiej, wspólnej drogi Polonii i mojej firmy – powiedział Piotr Kubalka.

  Dla fanów piłki siatkowej mamy nie lada niespodziankę. Otóż utytułowany klub z Wielkiej Brytanii będzie gościem Siatkarskiego Weekendu Mocy (31 sierpnia), podczas którego zmierzy się on z PGE Skra Bełchatów. Zapowiada się naprawdę sportowe święto.
  Dokładnie tydzień później, 7 i 8 września siatkarze z Londynu sprawdzą swoje siły na międzynarodowym turnieju Volleyfest. Impreza odbędzie się londyńskiej hali Crystal Palace.

  Dla zainteresowanych przypominamy, że sezon siatkarski na Wyspach rusza pełną parą już 28 sierpnia i potrwa do końca kwietnia przyszłego roku. Warto już teraz rozejrzeć się za biletami ulubionego składu!