Włącz radio
  about us

  Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju

  4 października, 2013 Gwiezdny Weekend

  O tym dlaczego założyli kabaret i co mają z tym wspólnego zajęcia z filozofii. O godzinach pełnych śmiechu i dlaczego moralny niepokój jest tak kluczowy. Przedstawiamy Tajemniczego Gościa Radia Star: Mikołaj Cieślak!

  Jeśli ktoś nie słyszał o nich kompletnie nic to znaczy, że albo mieszka na Marsie lub naprawdę nie lubi dobrej zabawy 🙂 Mowa oczywiście o Kabarecie Moralnego Niepokoju, który stał się jednym z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Dzięki zabawnym tekstom w emitowanym w latach 2003-2006 w TVP2 autorskim programie satyrycznym grupy pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju zyskali wielką popularność. Od tamtej pory KMN skupia się głównie na sprawach społecznych, absurdach życia codziennego oraz nie stroni od polityki. Na przełomie 2007 i 2008 roku kabaret tworzył program pt. Miesięcznik Moralnego Niepokoju. Corocznie jest gospodarzem Kabaretowej Nocy Listopadowej.

  Chcecie dowiedzieć się więcej? O kulisach powstania kabaretu, kobietach i tajemniczej apteczce na ból głowy w wywiadzie dla Radia Star opowiada Mikołaj Cieślak. Miłego słuchania!

  Tagi: ,