Włącz radio
  about us

  Masz problemy z kręgosłupem? Posłuchaj rad eksperta w Radiu Star

  Jak dbać o kręgosłup? Jakie są najczęstsze schorzenia kręgosłupa? Co lubi, a czego nie lubi nasz kręgosłup? Sławomir Kiepura, ortopeda z Top Medical Clinic w Londynie, odpowiedział na te i wiele innych pytań w Przepisie Na Zdrowie Radia Star. 

  Większość Polaków narzeka na bóle kręgosłupa. Dotykają one wszystkich, bez względu na wiek. Mogą być wynikiem poważnych schorzeń, bardzo czesto są jednak rezultatem zaniedbań. Zachowanie zdrowia i dobrej kondycji naszych pleców nie jest trudne – wymaga jedynie stosowania się do odpowiednich zaleceń, o których porozmawialiśmy w Przepisie Na Zdrowie Radia Star.

  Wielu z nas wykonuje w Wielkiej Brytanii prace, które są związane z noszeniem ciężkich przedmiotów, czy jest jakiś sposób, aby w takiej sytuacji zapobiec ewentualnym problemom z kręgosłupem?

  Z drugiej strony mamy osoby pracujące za biurkiem, które często narzekają na bóle w karku, czy bóle lędźwiowe, jakie ćwiczenia mogą pomóc nam odciążyć kręgosłup? Jak wpływa na nasz kręgosłup aktywność fizyczna? Jaki jest przepis na zdrowy kręgosłup?

  Zapraszamy do odsłuchania rozmowy:

  W Top Medical Clinic w Londynie mogą Państwo umówić się na konsultacje z ortopedą, aby uzyskać fachową diagnozę dotyczącą chorób układu mięśniowo – szkieletowego.

  Kontakt Top Medical Clinic:
  0 208 681 1651

  16113025_1164247370355786_2373471706880791785_o

  Gosia Prochal/Radio Star

  Tagi: , , ,