O relaksujących właściwościach masażu – Eufemia Sukiennik

0

„W XXI wieku jesteśmy zdani na ciągły stres – zabiegani i zapracowani nie mamy czasu, aby się zatrzymać i pomyśleć o sobie, tymczasem warto znaleźć te „pięć minut” tylko dla siebie. Masaż relaksuje, odprężą i przynosi ukojenie. To idealny sposób na to, aby zregenerować siły, zniwelować ból i zapomnieć o stresie” – mówi Eufemia Sukiennik, masażystka w Top Medical Clinic w Londynie.

Eufemia Sukiennik była gościem Przepisu Na Zdrowie Radia Star. Zapraszamy do osłuchania wywiadu, w którym m.in. o relaksacyjnych i leczniczych masażach, wykonywanych w Top Medical Clinic w Londynie.

Eufemia Sukiennik opowiedziała w rozmowie o tym – w leczeniu jakich dolegliwości pomaga masaż i jakie korzyści przynosi. O jego relaksującym działaniu, które może być idealnym sposobem na oderwanie się od codziennych obowiązków. A także o rodzajach masaży wykonywanych w Top Medical Clinic, w tym m.in. relaksującym i orzeźwiającym masażu szwedzkim, masażu tkanek głębokich, masażu dla kobiet w ciąży, czy masażu antycellulitowym przy użyciu miodu i olejku pomarańczowego.

Top Medical Clinic ma dla Was wyjatkową promocję na zabieg pielęgnacyjny przy użyciu miodu i olejku pomarańczowego!

Masaż antycellulitowy próżniowy to skuteczna metoda walki z cellulitem, która przynosi wyraźne efekty w krótkim okresie czasu. Masaż rozluźnia zwartą tkankę i otwiera zamknięte komórki, usuwając nadmiar płynów i usprawniając krążenie, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyśpieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodatkowo w celu osiagniecia szybszych rezultatow stosuje sie miod oraz olejek aromaterapeutczny pomaranczowy ktore wygladzaja skore,oczyszczaja ja i pomagaja w pozbyciu sie skorki pomaranczowej a takze zminimalizowaniu rozstepow i blizn. Ponadto ich wlasciwosci odżywcze sprawiają że skóra staje się nawilżona,jędrna i dobrze odżywiona.

Rejestracja:
0208 681 1651
074 8340 1764
info@topmedicalclinic.co.uk

Gosia Prochal/Radio Star

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here