Włącz radio
  about us

  Łowcy talentów

  Cierpisz na nadmiar talentów? Lubisz śpiewać, malować, grać a Twoi znajomi uważają, że całkiem nieźle Ci to wychodzi? A może Twoje hobby to sport lub masz inną pasję, którą zarażasz wszystkich wkoło? Jeśli tak, to czekamy właśnie na Ciebie! Napisz do nas wiadomość na adres: studio@radiostar.net i opowiedz o swoim wyjątkowym talencie.

  Daj się złowić naszym specjalistom!
  Lowcy Talentow

  Goście Łowcy Talentów

  Paweł Mosiołek w Łowcy Talentów

  11 kwietnia, 2016 14:47 Goście Łowcy Talentów | Nowości ze świata

  Najważniejsze to łamać wszelkie granice, szczególnie jeśli mowa o muzyce! Rodowity Radomianin, wokalista, autor tekstów i osoba czynnie wspierająca młode, wybijające się talenty. Swobodnie odnajduje się w większości gatunków muzycznych, reżyseruje teledyski i daje popisowe występy na żywo. 

  czytaj więcej »

  Andrzej Wierzbicki w „Łowcy Talentów”

  19 lutego, 2016 15:31 Goście Łowcy Talentów

  Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Andrzejem Wierzbickim – gitarzystą i wokalistą grupy „The Activation”

  czytaj więcej »

  Zespół Terra Bite w Łowcy Talentów Radia Star!

  Kolejny zespół w naszej galerii sław to Terra Bite. Pochodzą ze Śląska a ich charyzmatyczna wokalistka z Łodzi. Proponują mocne brzmienie i mięsiste uderzenie, więc skojarzenia z wczesnym Korn czy Guano Apes są jak najbardziej na miejscu! Zapraszamy do posłuchania:

  czytaj więcej »

  Wojciech Gardyga w Łowcy Talentów Radia Star! Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

  W minioną sobotę gościem Michała Dobosza w Łowcy Talentów Radia Star był Wojciech Gardyga, kompozytor, producent muzyczny i aranżer. Twórca muzyki elektronicznej, orkiestrowej i filmowej. Mieszka w Londynie gdzie od lat buduje swoje prywatne studio, swój muzyczny styl i ekspresję, co z pewnością znajdziecie w jego muzyce.

  czytaj więcej »

  Poznajcie grupę BONGOSTAN – Paweł Kinder opowiada o zespole w Łowcy Talentów Radia Star

  Tym razem w Łowcy Talentów Radia Star gościliśmy wokalistę i założyciela grupy BONGOSTAN. Ten charyzmatyczny zespół zyskuje coraz wiecej sympatykow swojego brzmienia i z pewnoscią sporo namiesza jeszcze na polskiej scenie muzycznej. Brzmienie ktore prezentują jest swieże, szybko wpada w ucho i zaraża pozytywną energia. O zespole opowiedział na antenie Paweł Kinder. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu i nagrania „Marność” z płyty „State of Bliss”, która w paźdzerniku ujrzała światło dzienne.

  czytaj więcej »

  ZOBACZ WIĘCEJ