Włącz radio
  about us

  Łowcy.B na pierwsze urodziny Radia Star!

  Jeden z najpopularniejszych Polskich Kabaretów, Łowcy.B pojawi sie we wrześniu w Peterborough, aby wspólnie z nami świętować I urodziny Radia Star! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji – oprócz genialnych skeczy, przy których najprawdopodobniej popłaczecie się ze śmiechu, czeka na Was 200f w gotówce, do wygrania w loterii biletów ”LebaraStar”, którą przeprowadzimy tuż po występie sweterkowych wariatów !

  Szykuje się więc prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy cenią sobie rozrywkę na najwyższym poziomie i do tego małe conieco 🙂 . Łowcy.B zaprezentują bowiem najlepsze skecze w swojej dotychczasowej działalności. Już 14 września zawitają do nas z programem „Wieszaki – The Best Of Łowcy.B” i zafundują nam dawkę naprawdę dobrego humoru.

  Łowcy.B w niezwykle naturalny, inteligentny i przyjazny sposób wciągają widza w swój spektakl. To jedyny kabaret, który wykonuje muzykę wyłącznie na żywo. W większości są to ich kompozycje, a jeśli sięgają do twórczości innych, są to tacy artyści jak Sting, Björk czy BeastieBoys.

  Ich spektakl to przede wszystkim gigantyczna dawka dobrej zabawy, doprawiona muzyką. A mieszanka ta wielu przyprawiła już o ból mięśni w okolicy przepony.

  Musisz zobaczyć ich Show na żywo! To jedyny sposób aby przeżyć sweterkowe katharsis 🙂

  Szczegóły wydarzenia:

  Data: 14.09 / Start godz. 17:00

  Miejsce: THE CRESSET THEATRE Rightwell, Bretton Centre,
  PE38DX, Peterborough, Cambridgeshire

  Bilety: 20£ Dorośli/10£ Dzieci

  Do nabycia online:

  FERFUN:

  Dorośli: https://www.ferfun.co.uk/ferfun/lowcyb-adults/

  Dzieci: https://www.ferfun.co.uk/ferfun/lowcyb-childs/

  oraz w serwisie ekupuj.co.uk

  Dorośli: http://www.ekupuj.co.uk/funcs.php?name=przedmioty&id=2319

  Dzieci: http://www.ekupuj.co.uk/funcs.php?name=przedmioty&id=2320

  lub osobiście – Marcin Radio Star: 07415248542

   

  plakat_lowcy_na-strony_www

  Tagi: , , , , ,