Libratus zaprasza do ławki

0

Ograniczony kontakt z Polską i językiem ojczystym negatywnie wpływa na poziom świadomości najmłodszych. Dlatego też istotne znaczenie ma systematyczna nauka języka polskiego.

Właśnie w tym celu od kilku lat dla polskich emigrantów działa specjalny projekt edukacyjny, w którym to mogą uczestniczyć ich pociechy. Chcesz zapisać swoje dziecko do Polskich Szkół Internetowych Libratus? Śpiesz się!

Zapisy bowiem na rok szkolny 2014/2015 zaczynają się już na początku stycznia przyszłego roku, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Niestety liczba miejsc jest ograniczona, a popyt na tego typu formę kształcenia ogromny.

W rolę nauczycieli wcielają się sami rodzice i to na ich barakach spoczywa rozwój edukacyjnych ich pociechy. Gra jest jednak warta świeczki, ponieważ w ramach PSI Libratus realizowany jest materiał dydaktyczny na poziomie podstawowym i gimnazjalnym. Zaś każdy młodzian, który po ukończeniu nauki zda specjalny egzamin klasyfikacyjny może liczyć na państwowe świadectwo ukończenia klasy i szkoły!

Okazuje się, że podstawę programową najmłodsi uczniowie mogą przyswoić eksternistycznie, a to od zaangażowania rodziców zależy końcowy efekt domowej edukacji. Dodajmy jeszcze, że cały proces kształcenia jest w pełni bezpłatny!

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.libratus.edu.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here