Włącz radio
  about us

  Koncert Uwielbienia w Leicester i Laxton Hall: Zespół AMEN i Goście

  Sympatyków zespołu AMEN do przybycia na koncerty namawiać z pewnością nie trzeba, a tych z Was, którzy nie mieli jeszcze okazji usłyszeć ich na żywo, serdecznie zachęcamy. Występy grupy AMEN to ogromny ładunek dobrych emocji, którymi dzielą się z nami pełni pasji i miłości do muzyki członkowie zespołu.

  „Zapraszamy serdecznie do wspólnego śpiewania i celebrowania Święta Rodziny, 3 czerwca wystąpimy w Leicester, a 4 czerwca w Laxton Hall, z wielką przyjemnością zagramy tam dla Was ponownie” – powiedział w rozmowie z Radiem Star prowadzący zespół AMEN Roman Licznerski.

  Na koncertach wystąpi 50 wykonawców, wśród nich członkowie chóru i 15-osobowa orkiestra. W repertuarze znajdą się standardy muzyki chrześcijańskiej, takie jak m.in. „Przyjdź jak deszcz,” „Powietrzem moim jest,” czy „Uratowani.” Usłyszymy też 4 premierowe utwory zespołu AMEN i standardy muzyki rozrywkowej: „Man In The Mirror” Michaela Jaksona.

  Na koncertach wystąpią również zaprzyjaźnieni z zespołem goście: wokalista Marcin Jajkiewicz, laureat I nagrody na Festiwalu Jedynki w Sopocie, występujący gościnnie w programie „Jaka to melodia?” w TVP 1 i Aleksandra Stokłosa, wybitna sopranistka, solistka Opery Śląskiej w Bytomiu.

  Koncerty Uwielbienia

  3 czerwca, sobota
  Polska Parafia Św. Pawła w Leicester
  Wakerley Road, Leicester, LES 4WD
  godz. 18:00 – Msza Św.
  godz. 18:30 – Koncert

  4 czerwca, niedziela
  Koncert w ramach Święta Rodziny w Laxton Hall
  w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
  Laxton Hall, Corby, NN17 3AU
  gdz. 15:15 – koncert

   

  Tagi: , , , ,