Włącz radio
  about us

  Justyna Steczkowska w Gwiezdnym Weekendzie Radia Star!

  Szamanka polskiej sceny muzycznej, Justyna Steczkowska, była kolejnym gościem Gwiezdnego Weekendu Radia Star. W wywiadzie zdradziła wiele barwnych anegdot ze swojego życia, opowiedziała też o najnowszej płycie „Anima”, współpracy z Grzegorzem Ciechowskim i koncercie dla Polonii na Wyspach, który zagra 2 października, w Union Chapel w Londynie.

  Justyna Steczkowska od lat cieszy się ogromnym uznaniem w branży muzycznej, a miliony Polaków pokochały ją za twórczość, charyzmę i niepowtarzalny styl. Styl, któremu wierna jest nieprzerwanie od początku swojej drogi muzycznej. Jej najnowsza płyta „Anima” jest tego potwierdzeniem. To powrót w najlepszej artystycznej formie. Piosenkarka zabiera nas w magiczną, muzyczną podróż po zakamarkach swojej duszy.

  Wywiad z Justyną Steczkowską w Gwiezdnym Weekendzie Radia Star:

  Rozmawiała: Małgorzata Prochal

  Twórczość Justyny Steczkowskiej zaowocowała wieloma wyróżnieniami i nagrodami muzycznymi, wśród nich: 6 Fryderyków, 2 Wiktory, Róża Gali oraz Bursztynowy Słowik. Na koncie ma 14 studyjnych albumów, 300 piosenek, 40 teledysków, ponad 100 okładek gazet oraz kilka tysięcy zagranych koncertów.

  Zapraszamy do posłuchania utworu Leć z najnowszej płyty Justyny Steczkowskiej:

   Zdj: FB Justyny Steczkowskiej

  Tagi: , , , , , , ,