Jak dbać o urodę jesienią?

0

Każdy z nas potrzebuje chwili dla siebie, odrobiny luksusu w codziennym biegu. „Wizyta u kosmetolog może być idealnym sposobem na jesienną chandrę i pomóc nam zadbać o naszą skórę o tej porze roku” – przekonuje Weronika Caruso, z Top Medical Clinic w Londynie.

Po słonecznym lecie następują mniej lub bardziej łaskawe dla nas miesiące. Niska temperatura, zimny wiatr i wilgotne powietrze nie sprzyjają naszej skórze. Są jednak i na to sprawdzone sposoby.

Zapraszamy na kolejny program z cyklu „Przepis Na Zdrowie Radia Star,” w którym kosmetolog Weronica Caruso opowiedziała, jak zadbać o nasze ciało jesienią. Od czego zacząć? Jak odżywić naszą cerę? Jak walczyć z oznakami starzenia się skóry? To tylko niektóre pytania, które pojawiły się w środowym programie.

Kosmetolog Weronica Caruso odkryła przed nami tajniki zabiegów, takich jak mikrodermabrazja, czy mezotarapia, które potrafią zdziałać cuda. Dzięki jej poradom zadbacie nie tylko o urodę zewnętrzną, ale także o niezwykle istotną, delikatną sferę naszej urody, czyli samopoczucie.

Zapraszamy do odsłuchania wywiadu:

Weronika Caruso to dyplomowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku, dla której wykonywana praca to życiowa pasja. Posiada rozległą wiedzą i doświadczenie. W pracy zawsze aktywna, z ogromnym zaangażowaniem i pokładami pozytywnej energii.

Zajmuje się nie tylko kosmetyką upiększającą, ale także wykonuje zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej. Pracę z każdym klientem rozpoczyna od indywidualnego i szczegółowego wywiadu, który umożliwia dokładne zdiagnozowanie problemu.

Ukończyła szereg specjalistycznych szkoleń z zakresu nowych rozwiązań w dziedzinie kosmetologii, jednakże wciąż systematycznie podnosi kwalifikacje i umiejętności. Jako kobieta doskonale wie, że każdy z nas potrzebuje czasu dla siebie, odrobiny luksusu i pokazania piękna, które być może zostało gdzieś zagubione w ferworze codziennych obowiązków i zajęć.

Gosia Prochal / Radio Star

slider-przepis-na-zdrowie-rs-1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here