Włącz radio
  about us

  Impreza w Londynie!

  4 października, 2013 Nowości | Nowości ze świata

  Project X w wykonaniu brytyjskiej młodzieży, czyli jak zdemolować dom wart milion funtów! Do podobnych scen doszło ostatnio w Highgate w północnym Londynie.

  Ponad pół tysiąca nieproszonych gości wpadło na facebookową imprezę, która docelowo miała gości niecałe 60 osób. Z niewinnej domówki dla najbliższych przerodziła się legendarna impreza, która spustoszyła dorobek rodziców 17-letniego Christophera Seala.

  Jak do tego doszło? Wystarczyło ustawienie publicznego statusu wydarzenia! Ktoś powie, że to abstrakcja, a my możemy odpowiedzieć, że nie zna on mocy facebookowego życia!

  Niefortunna pomyłka przyciągnęła setki młodych ludzi, których z każdą godziną przybywało coraz więcej i więcej…

  – Wszystko bardzo szybko zaczęło wymykać się spod kontroli. Ludzie walczyli, żeby dostać się do środka. Krzyczeli: ‚Wpuście nas! Wpuście nas!’. Jestem pewien, że chłopak sam nie wiedział, w co się wpakował – opisywał całą sytuację jeden z sąsiadów.

  Impreza rozkręciła się na całego i na miejscu bawiło się około 600 osób. Ogromny hałas, rozchodzący się na całą dzielnicę, liczne incydenty, bójki i interwencje służb ratowniczych, tak w skrócie można opisać skutki „wolnej chaty”.

  Około 22:30 na miejsce przyjechały oddziały miejscowej policji, które przerwały imprezę. Miejmy nadzieję, że nastolatek już nigdy w życiu nie zorganizuje podobnej „posiadówy”!

  Tagi: , ,