Włącz radio
  about us

  Impreza charytatywna dla Karoliny Dzienniak

  1 października, 2013 Pod patronatem

  „Bardzo chcę żyć… Proszę pomóżcie mi uzbierać niezbędną kwotę i spełnić moje największe marzenie…” Pomóżmy razem Karolinie!

  Taki dramatyczny apel kieruje do wszystkich 31-letnia mieszkanka Dąbrowy Górniczej, Karolina Dzienniak. W maju 2011 roku u Karoliny wykryto guza mózgu Astrocytoma Rozproszony WHO, stopień III. Ten typ nowotworu rośnie szybko, powodując bóle głowy,nudności i zaburzenia pamięci, równowagi, mowy a także wzroku. Nikt nie zna przyczyny. Żaden inny rak mózgu nie jest tak śmiertelny i nie rozprzestrzenia się tak szybko, jak ten, który ma Karolina.

  Choroba niestety postępuje, dlatego niezbędne było przeprowadzanie wielu operacji. Szansą dla Karoliny była niezwykle kosztowna terapia genowa w Stanach jednoczonych. Dzięki wsparciu rodziny, przyjaciół i wielu nieznajomym, którzy wpłacali pieniądze na konto Karoliny w lutym 2013 w końcu mogła pojechać do Stanów Zjednoczonych i rozpoczął leczenie w klinice w Houston w Teksasie.

  Rezultaty leczenia były widoczne już po 6 tygodniach – guz zmniejszył się o 20%. Jednak aby leczenie mogło być kontynuowane niezbędne są kolejne fundusze. Pomimo wielu trudności i codziennego bólu, Karolina walczy z uśmiechem na ustach, który daje jej siłę każdego dnia. „Ta walka ciągle trwa, a ja ciągle wierzę że uda mi się wygrać kolejne bitwy i całą ciężką wojnę…” pisze na swoim blogu.

  Z inicjatywą pomocy wyszli znajomi Karoliny z Wielkiej Brytanii, którzy organizują specjalny dzień dla niej dzień: CHARITY GIG FOR KAROLINA DZIENNIAK !!!

  Pomóżmy jej spotykając się 5 października o godzinie 19.00 w The Engine Shed, York Road, Wetherby UK. Czeka na nas dużo dobrej muzyki – na scenie zobaczymy między innymi zespół FARADAY CONCEPT, którego członkowie tworzą unikalny rodzaj rocka progresywnego, a także drugi rockowy zespół THE HUSSARS , którzy sami o sobie piszą, że są „niezależni psychicznie i zawsze na służbie”. Do tego gry, zabawy i przede wszystkim – pomoc Karolinie!

  Wydarzenie na Facebooku

  Prośba od organizatora: „Bardzo prosimy o zapisanie się na wydarzenie tylko te osoby, które naprawdę przyjdą na ten dzień do The Engine Shed. To bardzo ważna informacja dla nas, dziękujemy”.

  Karolina bardzo chce żyć. Tylko musi przegonić raka.
  Pomóżmy jej bo to nasza sprawa, a jej życie.

  Zachęcamy wszystkich do indywidualnych wpłat – każda kwota się liczy!

  Nr konta do wpłat :
  Bank Zachodni WBK Odział 1 Kielce

  86 1090 2040 0000 0001 1113 97 44
  w tytule wpłaty: KAROLINA DZIENNIAK

  Fundacja z Uśmiechem
  ul. Paderewskiego 11/39
  25-001 Kielce

  Blog Karoliny

  Dołącz do nas!

  Tagi: , , ,