Ginekolog Paweł Knapp w Przepisie Na Zdrowie Radia Star

0

Profesor Paweł Knapp, wybitny specjalista – ginekolog z Top Medical Clinic był gościem Przepisu Na Zdrowie Radia Star. W wywiadzie o ginekologii estetycznej i zabiegu laserowym MonaLisa Touch, rewolucyjnym rozwiązaniu dla kobiet w każdym wieku, stosowanym w leczeniu schorzeń kobiecego układu moczowo-płciowego.

Współczesna kobieta chce czuć się piękna, pociągająca i pewna siebie w każdym wieku i każdej sferze swego życia. Porody, nieuchronny proces starzenia oraz zmiany hormonalne, mimo, że będące naturalną częścią życia, mogą niestety prowadzić do powstania nieprzyjemnych zaburzeń ginekologicznych. A te mogą wywrzeć głęboki wpływ na codzienne życie kobiety oraz jej kontakty intymne.

Ginekolog Paweł Knapp przeprowadza w Top Medical Clinic zabiegi z zastosowaniem laseru MonaLisa Touch, zaprojektowanego specjalnie do rewitalizacji kobiecych okolic intymnych. W odróżnieniu od innych dostępnych ginekologicznych zabiegów estetycznych z użyciem lasera, jest to jedyny zabieg uznawany przez międzynarodowe środowisko naukowe oraz w pełni poparty przez badania kliniczne i międzynarodowe publikacje.

Pomaga w leczeniu zaburzeń u pacjentek w wieku menopauzalnym oraz pacjentek onkologicznych, które nie mogą poddać się terapii hormonalnej, jest też polecany w przypadku wielu schorzeń kobiecego układu moczowo-płciowego, w rehabilitacji po porodzie, przy problemach z nietrzymaniem moczu, czy w estetycznej korekcji narządów zewnętrznych.

Ginekolog Paweł Knapp był gościem Przepisu Na Życie Radia Star, zapraszamy do odsłuchania wywiadu:

1

Źródło: topmedicalclinic.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here