Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Star Festiwal w Peterborough: Kasia Kowalska i Dżem

Listopad 18, 2017

30£ – 45£

Po spektakularnych koncertach grupy Lady Pank, Radio Star zaprasza na Star Festiwal 2017 – największe kulturalne wydarzenie w regionie Cambridgeshire, podczas którego dla Polonii w Peterborough zagrają legendy polskiej sceny muzycznej: grupa Dżem i Kasia Kowalska! 

Star Festiwal to koncert kultowych Artystów, których przeboje sa głęboko zakorzenione w sercach milionów Polaków, przywołują mnóstwo wspomnień i pozytywnych emocji.

Utwory Kasi Kowalskiej i Dżemu śpiewają kolejne pokolenia fanów na całym świecie, a wielbicieli ich brzmienia nie brakuje również w Wielkiej Brytanii, o czym świadczy bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem i ekspresowa sprzedaż biletów!

Jako pierwsza, wystąpi na Star Festiwal Kasia Kowalska – jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych Artystek polskiej sceny muzycznej. Wokalistka zagra dla Was 1,5 godzinny koncert i już teraz zaprasza Was do udziału w wydarzeniu!!

Po koncercie Kasi Kowalskiej, na scenie pojawi się jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki – Grupa Dżem, która zaserwuje Wam 2 godziny niezapomnianych muzycznych wrażeń, z tak kultowymi utworami zespołu jak m.in. „Wehikuł czasu”, „Whisky”, „Czerwony jak cegła”, czy „Naiwne Pytania.”

Ponadczasowe przeboje Kasi Kowalskiej i Dżemu wysłuchane na żywo i wspaniała publika to gwarancja udanego wieczoru i niezapomniane przeżycie!

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Bilety na Star Festiwal do kupienia na stronie Festiwalu: www.starfestiwal.co.uk

18 listopada – Peterborough

18 listopada zapraszamy do Peterborough! Kasia Kowalska i Dżem zagrają w przepięknej Sali Widowiskowej KingsGate, w której będzie bawić się około 1500 gości! Przygotowaliśmy dla Was na stronie Festiwalu plan obiektu, gdzie możecie wybrać swoje ulubione miejsce na koncercie. Jeśli planujecie zakup miejsca siedzącego, radzimy się pospieszyć – bo wejściówki w sektorach gold i silver są już prawie wyprzedane!

Na miejscu do dyspozycji gości jest olbrzymi, bezpłatny parking, który znajduje się bezpośrednio przy obiekcie.

Start wydarzenia: godz. 18:00, drzwi otwarte: 17:00
Miejsce: Kingsgate, 2 Staplee Way, Peterborough PE14YT
Bilety: 
30£ – stojące
35£ – siedzące: Sektor Silver
40£ – siedzące: Sektor Gold

Do kupienia na www.starfestiwal.co.uk

Sponsorzy wydarzenia i Partnerzy Star Festiwal 2017: link

Organizatorem Star Festiwal 2017 jest Radio Star – Twoje Radio na Wyspach

Szczegóły

Data:
Listopad 18, 2017
Koszt:
30£ – 45£
Strona internetowa:
www.starfestiwal.co.uk

Organizator

Radio Star
Strona internetowa:
www.radiostar.net

Miejsce

Kingsgate
2 Staplee Way
Peterborough, PE1 4YT United Kingdom
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.kingsgate-uk.org/