Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Star Festiwal 2018 w Peterborough

Listopad 18

Największe gwiazdy polskiej estrady i moc przebojów płynących ze sceny – czyli Star Festiwal 2018! 18 listopada w Peterborough odbędzie się koncert, jakiego w regionie jeszcze nie było! W The Broadway Theatre, w samym sercu miasta zagrają Bednarek, Anna Wyszkoni i Krzysztof Cugowski. Organizatorem wydarzenia jest Radio Star – Twoje Radio Na Wyspach.

BILETY: www.starfestiwal.co.uk

Po sukcesie Star Festiwal 2017, podczas którego w Peterborough i Bostonie zagrali Kasia Kowalska i Zespół Dżem zapraszamy Was do udziału w kolejnej edycji wydarzenia!
Publiczność w The Broadway Theatre rozgrzeje Kamil Bednarek, uwielbiany zarówno w Polsce, jak i na Wyspach – artysta, który zafunduje nam energetyczną mieszankę pozytywnych dźwięków w rytmie reggaeSzykuje się prawdziwa petarda i występ podczas którego scena zadrży za sprawą dobrego, energetycznego brzmienia!
Po Kamilu Bednarku usłyszymy na scenie jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich wokalistek – Annę Wyszkoni! Jej koncerty to połączenie hipnotyzujących brzmieniem utworów, muzycznej wrażliwości i scenicznego pazura. Są eleganckie i romantyczne, a jednocześnie widowiskowe i pełne energii.
Gwiazdą Wieczoru Star Festiwal 2018 będzie Krzysztof Cugowski, który wykona swoje Największe Przeboje Wszechczasów, z ponad 40-letniej działalności artystycznej! To wielki powrót Krzysztofa Cugowskiego na Wyspy Brytyjskie i pierwszy koncert w UK od czasu rozwiązania Legendarnej Budki Suflera! To będzie niezapomniane przeżycie dla fanów klasyki polskiej muzyki i charakterystycznej, niesamowitej barwy głosu wokalisty!

Data i miejsce:

18 listopada, godz. 16:00, drzwi otwarte 14:30

Star Festiwal 2018 odbędzie sie w pięknym Teatrze The Broadway, w którym będzie bawić się blisko 2000 gości!

The Broadway (centrum Peterborough)
46 Broadway, Peterborough PE1 1RS

BILETY: www.starfestiwal.co.uk

Kontakt z organizatorem – Marcin, Radio Star: 07415 248 542

Szczegóły

Data:
Listopad 18
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
www.starfestiwal.co.uk

Organizator

Radio Star
Email:
studio@radiostar.net
Strona internetowa:
www.radiostar.net

Miejsce

The Broadway
46 Broadway
Peterborough, PE1 1RS
+ Google Map
Strona internetowa:
www.starfestiwal.co.uk