Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Star Festiwal w Bostonie: Kasia Kowalska i Dżem

Listopad 17, 2017

30GBP

Po spektakularnych koncertach grupy Lady Pank, Radio Star zaprasza na Star Festiwal 2017 – największe kulturalne wydarzenie w regionie Cambridgeshire, podczas którego dla Polonii w Bostonie zagrają legendy polskiej sceny muzycznej: grupa Dżem i Kasia Kowalska! 

Star Festiwal to koncert kultowych Artystów, których przeboje sa głęboko zakorzenione w sercach milionów Polaków, przywołują mnóstwo wspomnień i pozytywnych emocji.

Utwory Kasi Kowalskiej i Dżemu śpiewają kolejne pokolenia fanów na całym świecie, a wielbicieli ich brzmienia nie brakuje również w Wielkiej Brytanii, o czym świadczy bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem i ekspresowa sprzedaż biletów!

Jako pierwsza, wystąpi na Star Festiwal Kasia Kowalska – jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych Artystek polskiej sceny muzycznej. Wokalistka zagra dla Was 1,5 godzinny koncert i już teraz zaprasza Was do udziału w wydarzeniu!!

Po koncercie Kasi Kowalskiej, na scenie pojawi się jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki – Grupa Dżem, która zaserwuje Wam 2 godziny niezapomnianych muzycznych wrażeń, z tak kultowymi utworami zespołu jak m.in. „Wehikuł czasu”, „Whisky”, „Czerwony jak cegła”, czy „Naiwne Pytania.”

Ponadczasowe przeboje Kasi Kowalskiej i Dżemu wysłuchane na żywo i wspaniała publika to gwarancja udanego wieczoru i niezapomniane przeżycie!

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Bilety na Star Festiwal do kupienia na stronie Festiwalu: www.starfestiwal.co.uk

17 listopada – Boston

17 listopada Star Festiwal zawita do Bostonu. Kasia Kowalska i zespół Dżem zagrają dla Was w legendarnym miejscu – The Gliderdrome, gdzie koncertowały gwiazdy światowej sceny muzycznej, takie jak m.in. Jimi Hendrix, Tina Turner, David Bowie, czy Elton John.

Start wydarzenia: godz. 20:00, drzwi otwarte: 19:00
Miejsce: The Gliderdrome, Spain Pl, Boston PE21 6HN
Bilety: 30f do kupienia na: www.starfestiwal.co.uk

Sponsorzy wydarzenia i Partnerzy Star Festiwal 2017: link

Organizatorem Star Festiwal 2017 jest Radio Star – Twoje Radio na Wyspach

Szczegóły

Data:
Listopad 17, 2017
Koszt:
30GBP
Strona internetowa:
starfestiwal.co.uk

Organizator

Radio Star
Strona internetowa:
www.radiostar.net

Miejsce

The Gliderdrome
Spain Place
Boston, PE21 6HN United Kingdom
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.thegliderdrome.com/