Włącz radio
  about us

  donGURALesko: wygraj bilety na koncert!

  18 września, 2013 Konkursy

  Październik zapowiada się chropowato, a wszystko za sprawą jednego z przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej. donGURALesko, albo jak kto woli Gurala, DGE lub Osieroconych Płyt Selectora, nie trzeba nikomu przedstawiać. Bez wątpienia jeden z lepszych (obok gorzkiej żołądkowej i ogórków kiszonych) polskich produktów eksportowych!

  Koniec żartów! Zapowiada się kontrowersyjny koncert, podczas którego polscy (i nie tylko) słuchacze będą mogli posłuchać nagrań z całego dorobku rapera rodem ze stolicy Wielkopolski. Spodziewajcie się również nowych kawałków z najświeższego krążka „Projekt jeden z życia moment”!

  Jesteście chętni wziąć udział w tym nietuzinkowym wydarzeniu? Jeśli tak to już teraz zarezerwujcie sobie czas w drugiej połowie października. Mini-trasa zahaczy o dwa brytyjskie miasta:Peterborough (18 października | Radius Club, Northminster Road PE1 1YN) i Birmingham(19 października | The Core Club, 135 Sherlock Street B5 6NB)! Więcej o trasie tutaj!

  Dla naszych wiernych słuchaczy mamy konkurs! Do wygrania 3 podwojne wejściówki na gig w Peterborough i kolejne 3 podwójne na koncert w Birmingham! Słuchajcie uważnie Radia Star i zgarnijcie bilety!

  Tagi: , , , ,