Brutalny napad na Polaków!

0

Lokalna policja z Bradford poszukuje sprawców okrutnego napadu na Polaków, do którego doszło w niedzielę nad ranem.

Do incydentu doszło między 2:30 a 3:30 na kładce, łączącej Sandhurst Road i Estow Road. Dwóch mężczyzn spokojnie wracało do domu, kiedy to na swojej drodze spotkali – pięcioosobową grupę – czterech mężczyzn i jedną kobietę. Klika zaczęła rzucać obraźliwymi i rasistowskimi tekstami w kierunku Polaków.

Mężczyźni starali się ominąć napastników i nie wchodzić z nimi w dyskusję. Wtedy to jeden z nich otrzymał silny cios w twarz i w tył głowy, który spowodował jego upadek. Następnie był on brutalnie kopany. Następnie szajka uciekła w kierunku Sandhurst Road.

Ofiara trafiła do miejscowego szpitala z poważnym urazem nadgarstka, licznymi obrażeniami głowy, twarzy i rąk. Mężczyzna stracił również dwa zęby…

Detektyw Mia Hewitt apeluje do wszystkich, którzy byli świadkami zdarzenia o niezwłoczne zgłoszenie się na posturek policji. Każda informacja może być kluczowa dla sprawy.

– To był okrutny atak na młodych mężczyzn. Biorąc pod uwagę fakt, że motyw napadu ma charakter rasistowski, traktujemy tę sprawę z należytą powagą – powiedziała detektyw Hewitt.
Nie pozwólmy, żeby tego typu incydenty pozostawały bez echa! Widziałeś napad? Zgłoś to!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here